Valmieras Ziņas

Rūjienas novadā ceļu satiksmes negadījumā cietusi sieviete

19.jūnijā, plkst. 04:50 Rūjienas novadā, Jeru pagastā, autoceļa Naukšēni – Apsītes un Andricēni – Nurmi krustojumā, 1973.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Volkswagen”, nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Opel”, kuru vadīja 1977.gadā dzimis vīrietis. Rezultātā notika abu transportlīdzekļu sadursme un ceļu satiksmes negadījumā cieta 1973.gadā dzimusī sieviete. Cietusī nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē un policija noskaidro notikušā apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

17.jūnijā, plkst. 13:58 Priekuļu novadā, 1976.gadā dzimis vīrietis draudēja policijas darbiniekiem ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu. Valsts policija saņēma informāciju par kādu ģimenes konfliktu. Uz notikumu izbrauca policijas norīkojums un ierodoties norādītajā adresē, vīrietis ar ierocim līdzīgu priekšmetu draudēja policijas darbiniekiem, ja tie tuvosies dzīvesvietai. Pēc darbinieku likumīgās prasības nomest ieroci, vīrietis paklausījis un nolicis gāzes pistoli. Persona tika aizturēta un noskaidrojās, ka vīrietis bijis vairāku promiļu reibumā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un policija noskaidro notikušā apstākļus. Jāpiebilst, ka ierocis nebija likuma noteiktajā kārtībā reģistrēts un tika izņemts.

18.jūnijā, plkst. 20:21 saņemta informācija, ka Valkas novadā, Ērģemes pagastā, pa autoceļu Valka – Rūjiena pārvietojas automašīna “Toyota”, kura ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīna tika apturēta un izrādījās, ka tās vadītājs – 1972.gadā dzimis vīrietis, pie transportlīdzekļa stūres sēdies alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,95 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 76 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 10 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 17 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 20 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem, saņemta informācija par trijiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 75 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 42 bija par ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina gan ambulatoro, gan diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU Poliklīnikas Otolaringologa kabinetā Galvenie amata pienākumi: sagatavot ārsta kabinetu pacientu pieņemšanai; koordinēt pacientu plūsmu; sagatavot pacientus manipulāciju veikšanai; veikt nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras; noformēt nepieciešamo dokumentāciju; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams ambulatorās vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas darbs; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Poliklīnikas virsmāsas Ingas Birkavas, tālr. 29547505. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-05 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri