Valmieras Ziņas

Rūjienā norisināsies Tradicionālais Jaungada basketbola turnīrs

Dažiem tik steidzīgais un svinīga satraukuma pārņemtais, citiem mierpilnas laimes piepildītais svētku laiks pagājis. Tā vien šķiet, ka būtu brīdis iepauzēt, sajust kaut nedaudz ikdienas rutīnas garšu. Taču Rūjienas vidusskola turpina iesākto mācību gadu jaunajā – 2018.gadā. Dienās, kad visi entuziasti steidz pildīt Jaunā gada apņemšanās, Rūjienas vidusskolas kolektīvs nemainīgi ir gatavs Tradicionālajam Jaungada basketbola turnīram, kurš šajā reizē pulcēs vispārizglītojošo skolu basketbola komandas jau 69. reizi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Rūjienas novada pašvaldība.

Īstenam rūjienietim tā ir kā neatņemama Jaunā gada sākuma daļa – doties uz sporta halli, atbalstīt vietējās skolas kā zēnu, tā meiteņu basketbola komandas, vērot atklāšanas un apbalvošanas ceremonijas. Varētu rasties uztraukums – vai šogad tas viss izpaliek? Jāsaka, ka gada pirmā puse īpaši aktīvi iesākusies jaunajiem basketbolistiem, tāpēc, cenšoties saskaņot datumus, lai saspringtajos spēļu grafikos iekļautu Tradicionālo basketbola turnīru, atbalstītājiem ar prieku var teikt, ka viss notiek un 19., 20. janvārī, kad skolā pulcēsies tuvu un tālu skolu basketbolisti, lai cīnītos par turnīra ceļojošo kausu.

Laipni gaidīti turnīra atbalstītāji un sponsori (Rūjienas novada pašvaldība, SIA Rūjienas saldējums, SIA Liepkalni, SIA Tīrumkalni – 1, SIA Vinetas Zviedres zobārstniecība, SIA Aiva +, SIA Rostes, SIA Helda, SIA Zaltes, SIA Artavs, Toms Kukainis) jau 19. janvārī no plkst. 10:00 un 20. janvārī no plkst. 9:00 uz basketbola spēlēm, taču piektdien – 19. janvārī plkst. 12:00 – aicina piedalīties atklāšanas ceremonijā Rūjienas sporta hallē. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ 26. janvārī Valmierā un 31. janvārī Rīgā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 (6 māc.st.) Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 20 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 64.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 69.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri