Valmieras Ziņas

Rūjienā norisināsies Tradicionālais Jaungada basketbola turnīrs

Dažiem tik steidzīgais un svinīga satraukuma pārņemtais, citiem mierpilnas laimes piepildītais svētku laiks pagājis. Tā vien šķiet, ka būtu brīdis iepauzēt, sajust kaut nedaudz ikdienas rutīnas garšu. Taču Rūjienas vidusskola turpina iesākto mācību gadu jaunajā – 2018.gadā. Dienās, kad visi entuziasti steidz pildīt Jaunā gada apņemšanās, Rūjienas vidusskolas kolektīvs nemainīgi ir gatavs Tradicionālajam Jaungada basketbola turnīram, kurš šajā reizē pulcēs vispārizglītojošo skolu basketbola komandas jau 69. reizi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Rūjienas novada pašvaldība.

Īstenam rūjienietim tā ir kā neatņemama Jaunā gada sākuma daļa – doties uz sporta halli, atbalstīt vietējās skolas kā zēnu, tā meiteņu basketbola komandas, vērot atklāšanas un apbalvošanas ceremonijas. Varētu rasties uztraukums – vai šogad tas viss izpaliek? Jāsaka, ka gada pirmā puse īpaši aktīvi iesākusies jaunajiem basketbolistiem, tāpēc, cenšoties saskaņot datumus, lai saspringtajos spēļu grafikos iekļautu Tradicionālo basketbola turnīru, atbalstītājiem ar prieku var teikt, ka viss notiek un 19., 20. janvārī, kad skolā pulcēsies tuvu un tālu skolu basketbolisti, lai cīnītos par turnīra ceļojošo kausu.

Laipni gaidīti turnīra atbalstītāji un sponsori (Rūjienas novada pašvaldība, SIA Rūjienas saldējums, SIA Liepkalni, SIA Tīrumkalni – 1, SIA Vinetas Zviedres zobārstniecība, SIA Aiva +, SIA Rostes, SIA Helda, SIA Zaltes, SIA Artavs, Toms Kukainis) jau 19. janvārī no plkst. 10:00 un 20. janvārī no plkst. 9:00 uz basketbola spēlēm, taču piektdien – 19. janvārī plkst. 12:00 – aicina piedalīties atklāšanas ceremonijā Rūjienas sporta hallē. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri