Valmieras Ziņas

Rubenes ielā asfaltēšana veikta nekvalitatīvi, būvniekam nāksies labot brāķi (7)

Augusta beigās tika pabeigta Rubenes ielas asfaltbetona seguma virskārtas atjaunošana. Taču tehnikas bojājumu dēļ ieklātais asfalts atsevišķās vietās ir nelīdzens. Būvuzņēmums ir veicis jaunā ielas seguma izvērtēšanu, konstatējot brāķētos virskārtas posmus. Plānots, ka, saglabājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, ielas segums tiks salabots līdz septembra beigām. Nepieciešamo remontdarbu izmaksas segs būvuzņēmums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Asfalta virskārtas labošana radīs lokālus satiksmes ierobežojumus, tādēļ autovadītājus aicina būt uzmanīgiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  joks - 14.09.2017 Atbildēt

  A moška var konkrētāk,kas tas par ieņēmēju,sorry..uzņēmēju ?

   DeagLe - 15.09.2017 Atbildēt

   Uzņēmums bija “Ceļinieks 2010”

  tram pam pam - 14.09.2017 Atbildēt

  Pilnigi visi ceļi, pa kuriem šogad nacas braukt un kuri šogad tika ieklati ir nelidzeni. Divaini, bet tai paša laika labi ka vismaz Valmiera pamanija šo problemu.

  Rihards - 14.09.2017 Atbildēt

  No matīsha apļa braucot virzienā uz rūjienas apli ir arī ceļa nelīdzenumi to pamana katrs šoferis. Gan jau ka tā pati firma arī tur laboja ceļu!

  IVOVI - 14.09.2017 Atbildēt

  Nevar būt! Labos brāķi … Kaut kas neredzēts Valmierā.
  Spilgts piemērs Brīvības ielā iepretīm Neldi. Ielas rekonstrukcijas laikā no jauna uzklāto asfaltu izraka. Kāds iespējams lāpstu bija aizmirsis. Uzlika ielāpu. Kādu? Aizbrauciet notestējiet. Nu jau gadi pagājuši un visi gali ūdenī.
  Šādu piemēru pilsētā diemžēl ir daudz.

  Pufs - 15.09.2017 Atbildēt

  Ja tas tiešām ir Ceļinieks 2010, tad tikai paskatoties mājas lapā celinieks2010.lv zūd vēlme kādus darbus šim kantorim uzticēt.

  zzz - 29.09.2017 Atbildēt

  Virskārtu nomainīja. Tagad redzami trīs milzīgi ielāpi. Nemāku ieraudzīt uzlabojumu. bet gan jau ir.

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri