Valmieras Ziņas

“Rubene” izglābj divus punktus Tartu

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Tartu, kur Igaunijas čempionvienība “EMU SK” uzņēma Kocēnu “Rubeni”. Kocēnieši septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām bija iedzinējos ar 6:8, tomēr spēja panākt izlīdzinājumu (8:8), kā arī svinēja uzvaru pagarinājumā – 9:8. Izšķirošais gols Renāra Jēkabsona kontā.

Kocēnu “Rubene” šovakar viesojās Tartu pie Igaunijas čempiones “EMU SK”, ko pirmā riņķa spēlē bija sakāvusi ar 9:4. Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – pēc tieši divām nospēlētām minūtēm rezultātu atklāja mājinieks Svens Ūe (1:0). Otrās trešdaļas pirmajā pusē tīs golus pēc kārtas iemeta “Rubene” (Reinis Mirkšs, Juris Zilberts un Atis Stepāns), izraujoties vadībā ar 3:1. Igauņi ar atbildi nekavējās, līdz otrajam pārtraukumam atgūstot vadību – 5:3. Nepilnas desmit minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā ar minimālu pārsvaru (6:5) atradās kocēnieši, bet tad pusotras minūtes laikā trīs golus pēc kārtas iemeta laukuma saimnieki – 8:6. Lūdz pamatlaika beigām, pateicoties Ivara Jēkabsona un Ata Stepāna metieniem, “Rubenei” izdevās panākt izlīdzinājumu – 8:8. Pagarinājuma piektās minūtes sākumā vārtus guva Renārs Jēkabsons, nodrošinot Kocēnu komandai uzvaru ar 9:8 un divus punktus turnīra tabulā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Atis Stepāns, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais. 2 (1+1) punkti Gata Akūlova kontā. Par labāko starp mājiniekiem atzina Pāvelu Stepanovu, kura kontā 4 (2+2) punkti, 3 (1+2) punkti viņa komandas biedram Romānam Družiņinam, pa diviem goliem iemeta Svens Ūe un Jānis Tolmanis, bet 2 (1+1) punkti Aleksandra Avtušenko kontā. “Rubene” pēc šīs uzvaras ar 32 punktiem joprojām ieņem 3. vietu, bet “EMU SK” 22 punkti un 8. vieta.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ 26. janvārī Valmierā un 31. janvārī Rīgā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 (6 māc.st.) Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 20 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 64.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 69.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri