Valmieras Ziņas

Rītvakar “Valmiera/ORDO” mājas spēlē cīnīsies par revanšu pret “lūšiem”

Rītvakar, 10.janvārī, “Valmiera/ORDO” “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēlē savā laukumā uzņems BK “Jēkabpils”, tādējādi valmierieši centīsies revanšēties “lūšiem” par piedzīvoto zaudējumu pirms četrām dienām Jēkabpilī. Mača sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18:30, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera/ORDO”.

Kristapa Valtera vadītā “Valmiera/ORDO” komanda “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas ietvaros savu pēdējo maču aizvadīja tieši pret BK “Jēkabpils”, kad tā izbraukumā 6.janvārī dramatiskā mača galotnē piekāpās ar rezultātu 63:67. Spēle Jēkabpilī aizritēja mazrezultatīvā un saspringtā cīņā, kurā uzvarētājs noskaidrojās vien mača pēdējās sekundēs. Aptuveni minūti pirms spēles beigām Kaufmaņa precīzais soda metiens ļāva panākt +2 “Valmiera/ORDO” vienībai, bet gala vārds piederēja lietuviešu leģionāram “lūšu” sastāvā Domarkam, kurš 40 sekundes pirms beigām realizēja panākumu nesošo tālmetienu. Jāatzīmē, ka pie BK “ Jēkabpils” komandas vadības stūres šajā spēlē ar uzvaru debitēja kādreizējais Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Sandis Buškevics.

“Valmiera/ORDO” sastāvā “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas turnīrā visrezultatīvāk līdz šim spēlējis centra spēlētājs Viktors Iļjins, kurš vidēji spēlē izceļas ar 17.9 gūtajiem punktiem un 10.4 izcīnītajām atlēkušajām bumbām (abos rādītājos Viktors ir labākais līgā), bet aizsargs Jānis Kaufmanis, vidēji spēlē pievieno 16.3 gūtos punktus (trešais labākais rādītājs līgā). Abi minētie vīri visproduktīvāk aizvadīja arī spēli Jēkabpilī. Kaufmanis izcēlās ar 21 gūto punktu un 9 izcīnītajām atlēkušajām bumbām, bet Iļjins atzīmējās ar “double-double” (19 gūtie punkti un 16 izcīnītās atlēkušās bumbas).

BK “Jēkabpils” sastāvā visrezultatīvāk “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas līdz šim spēlējis lietuviešu leģionārs Dominiks Domarks (tiesa aizvadījis tikai trīs mačus), kurš vidēji mačā izceļas ar 14.3 gūtajiem punktiem, bet pieredzējušais Jurijs Aleksējevs vidēji spēlē izceļas ar 13.7 gūtajiem punktiem un 7.6 izcīnītajām atlēkušajām bumbām. 6.janvāra mačā lielisku pirmo spēli “lūšu” sastāvā aizvadīja baltkrievu centrs Vikentjevs (izīrēts no BK “Ventspils”), kurš valmieriešiem sagādāja lielas problēmas groza tuvumā un spēli pabeidza ar 12 gūtajiem punktiem un izcīnītajām 6 atlēkušajām bumbām.

Šosezon abas komandas divas reizes savā starpā mērojušās spēkiem. Par 6.janvāra spēli Jēkabpilī jau tika minēts, bet abu komandu pirmajā tikšanās reizē Lāčplēša dienā, 11. novembrī “Valmiera/ORDO” savā laukumā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 77:65.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ 26. janvārī Valmierā un 31. janvārī Rīgā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 (6 māc.st.) Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 20 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 64.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 69.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri