Valmieras Ziņas

Pirmo reizi “Kocēnu pavasaris” laikā – suņu jautrības stafete

Lieldienu pasākuma “Kocēnu pavasaris 2017” laikā, 16.aprīlī, pl.13.00 pirmo reizi norisināsies suņu jautrības stafete, kur mājdzīvniekiem kopā ar saimniekiem pozitīvā gaisotnē būs iespēja pārbaudīt savas sadarbības spējas, pārvarot dažādus šķēršļus. Stafetē aicināti piedalīties mazi un lieli suņi un suņu saimnieki.

Suņu jautrības stafeti vadīs kinoloģe Lolita Kaimiņa, kas aktivitāti atklās ar savu labāko skolnieku un absolventu paraugdemonstrējumiem. Tāpat aktivitātes laikā būs iespēja vērsties pie kinoloģes pēc padoma, kā ikdienā komunikāciju ar mājas mīluli padarīt labāku.

Par piedalīšanos stafetē, katrs dalībnieks saņems īpašu Kocēnu novada domes sarūpētu kārumu, ar ko varēs iepriecināt savus mājas mīluļus par labu padarītu darbu.

Lai plānotu aktivitātes norisi, lūgums iepriekš dalībniekiem pieteikties tiešsaistē līdz 13.aprīļa pl. 12.00 http://ej.uz/SunuJautribasStafete. Tāpat piedalīties stafetē būs iespējams arī piesakoties klātienē, pasākuma laikā.

Informējam, ka dalība stafetē tiks atļauta tikai tiem suņu saimniekiem, kuru mājas mīluļi ir vakcinēti pret trakumsērgu, apzīmēti (čipēti) un reģistrēti valstī vienotā informācijas sistēmā – Lauksaimniecības datu centra (LDC) datubāzē. Lai saņemtu atļauju dalībai stafetē, līdzi jāņem mājdzīvnieka (lolojumdzīvnieka) pase, kas būs jāuzrāda vetārstei, kura pasākuma laikā uzraudzīs aktivitātes norisi un garantēs apmeklētāju drošību.

Suņu jautrības stafeti organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar kinoloģi Lolitu Kaimiņu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri