Valmieras Ziņas

Pilsētas skvērā turpinās muzikālie trešdienu vakari

Trešdien, 13.jūnijā, pie Valmieras kultūras centra pulcējās mūzikas mīļotāji, lai baudītu bigbenda „Valmieras puikas” koncertu. Lai arī bigbends saucas „Valmieras puikas”, tajā spēlē arī Valmieras meitenes…

Šis bija otrais koncerts pasākumu ciklā „Trešdienas vakari pilsētas skvērā”. Pretēji pirmajam koncertam, kurš vēsā laika dēļ tika pārcelts uz kultūras centru, šis patiešām notika pilsētas skvērā. Gan muzikanti, gan klausītāji varēja baudīt gan vakara saules starus, gan ozolu paēnu un vasaras vējiņu. Koncertiem brīvā dabā ir tā priekšrocība, ka to apmeklē ne tikai klausītāji, kas apzināti nāk uz pasākumu, bet jebkurā brīdī var pievienoties arī garāmgājēji, kurus uzrunājusi mūzika.

Stundu garajā koncertā tika izpildīti tādi skaņdarbi kā „Skumjais vilciens”, „Meža cirtēji”, „Maskarāde” un citi. Skanēja Agneses Geduševas, Sandra Dubova, paša bigbenda vadītāja Gunāra Geduševa un citu mūziķu solo, ko pavadīja skatītāju aplausi.

Nākamajā trešdienā, 20.jūnijā, pilsētas skvērā gaidāms dubultkoncerts – uzstāsies gan pūtēju orķestris “Signāls”, gan bigbends “Valmieras puikas”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri