Valmieras Ziņas

Pie t/c “Valleta” spēlē ielu muzikants no Rēzeknes

Pēdējās dienās pie tirdzniecības centra Valleta ievērojām ielu muzikantu Mārtiņu Jurciņu no Rēzeknes puses, kurš spēlē akordeonu. Lai noskaidrotu, kas muzikantu atvedis uz Valmieru, portāls “Valmieras Ziņas” devās ar viņu aprunāties.

Mārtiņ, kas Jūs atvedis uz Valmieru?

Jau desmit gadus regulāri braucu spēlēt uz Alūksni, Balviem, Viļāniem, spēlēju arī dažādos gadatirgos. Vienu gadu pamēģināju atbraukt uz Valmieru un iepatikās te! Tā joprojām ik pa laikam uz šejieni atbraucu. 

Ar ko Valmiera atšķiras no citām pilsētām?

Klusa! Valmiera tiešām, salīdzinot ar citām pilsētām, ir ļoti klusa. Cilvēki gan, protams, ir ļoti atsaucīgi. Katram jau vajag dzirdēt to savam noskaņojumam atbilstošo mūziku. Ja to gadās uzķert, tad iet pavisam labi!

Vai vienmēr muzicējat viens?

Diemžēl jā! Gribētos atrast kādu kompanjonu, bet līdz šim neesmu nevienu atradis. Ja man būtu kāds, kas dzied, tad varētu kopā spēlēt pasākumos, koncertos…

Kā pievērsāties mūzikai?

Uzaugu bērnunamā un mācījos Palsmanē, kur jau skolas laikos iepatikās mūzika. Aktīvi mācījos muzikālās audzināšanas stundās un tā arī apguvu muzicēšanu. Mans vectēvs ir Pēteris Jurciņš, dziesmas “Vālodzīte” autors, tā kā mūzika man rit asinīs. Vectēvs arī uzdāvināja man manu pirmo zaļo garmošku (akordeonu), ar kuru tad arī sāku spēlēt uz ielām un spēlēju joprojām.

Vai Jums ir vēl kāda aizraušanās, neskaitot mūziku?

Jā, vispār esmu ļoti daudzpusīgs cilvēks. Man ļoti patīk fotografēt un filmēt. Par savu pirmo no muzicēšanas iekrāto naudiņu iegādājos foto kameru. Vēlāk iekrāju televizoram, patīk arī labas filmas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešama vēl viena pašapkalpošanās automazgātava?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri