Valmieras Ziņas

Pēdējās lietavas Vidzemes pašvaldībām nav radījušas zaudējumus

Ilgstošās lietavas vairākām Vidzemes pašvaldībām nav radījušas zaudējumus, taču darbs vairākas nozares, tostarp lauksaimniecībā, ir apgrūtināts, aģentūrai LETA pastāstīja novadu vadītāji.

To, ka ieilgušās lietavas nav radījušas papildus zaudējumus Gulbenes pašvaldībai, apliecināja tās vadītājs Andris Vējiņš (ZZS). Tomēr to nevar teikt par lauksaimniekiem, kuri aizvien netiek uz lauka novākt ražu.

Vaicājot, vai arī Gulbenes novadā pēdējās lietavas varētu būt skārušas citas nozares, līdzīgi kā Alūksnes novadā, kur grūtības radušās kokapstrādes uzņēmumiem, Vējiņš norādīja, ka sarežģījumi ir visiem tiem, kuriem jāstrādā brīvā dabā.

Līdzīgi arī Cesvaines novadā – lietavas vairāk zaudējumus radījušas lauksaimniekiem un iedzīvotāju pašu dārzos audzētajai ražai, kamēr pašvaldības infrastruktūra palikusi neskarta, aģentūra LETA uzzināja pie Cesvaines novada domes priekšsēdētāja Viļņa Špata (Savam novadam).

Nekādi nopietni kaitējumi nav radušies arī Madonas novadā, pavēstīja pašvaldības vadītājs Agris Lungevičs (ZZS). Priekšsēdētājs gan nevarēja komentēt, kā pēdējās lietavas ir ietekmējušas arī citus, ne tikai lauksaimniekus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri