Valmieras Ziņas

Pateicas Sandrai Grīnliņai par ieguldījumu Kocēnu novada jauniešu attīstībā

Pirmdien, 12.decembrī, Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis Kocēnu novada pašvaldības vārdā pasniedza pateicību Kocēnu 38. skautu vienības vadītājai Sandrai Grīnliņai par nesavtīgu un enerģisku darbu ar jauniešiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

Sandra Grīnliņa tika izvirzīta konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” nominācijai “Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks”. Lai arī noslēguma pasākumā galveno balvu nesaņēma, Pateicību par ieguldījumu darbā ar jauniešiem viņai pasniedza Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis.

“Nominācijā “Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks”, kuru pārstāvēja arī Sandra, bija vislielākais nominantu skaits, un par uzvarētāju tika pasludināta Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centra jaunatnes lietu speciāliste Inita Neimane. Kocēnu skautiem, viņu vecākiem un visiem cilvēkiem, kuri strādājuši kopā ar Sandru, viņa noteikti ir šīs nominācijas uzvarētāja,” atklāj Kocēnu novada domes pārstāvis Viesturs Laimīte.

Sandra Kocēnu 38. skautu vienībā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Šo gadu laikā viņa vadījusi neskaitāmi daudz nodarbības, pārgājienus un nometnes. Pēdējos gados Sandra uzņēmusies vienības vadību un ir atbildīga par to, lai visos pasākumos Kocēnu skauti sevi parādītu no labākās puses, kā arī ikdienā seko līdzi bērnu gaitām un iesaista viņus dažādās aktivitātēs. Sandra Grīnliņa ir cilvēks, kas visus spēj sapulcināt un katram atrast savu vietu un labāko veidu, kā viņš var skautu kustībā izpausties un pierādīt sevi. Arī abi Sandras bērni – Rinalds(15) un Kitija(8) jau kopš agras bērnības darbojas Kocēnu skautu vienībā un ir sava novada un Latvijas patrioti.

“Tieši patriotisms, patstāvība, āra dzīve un radoša domāšana ir tas, kas skautiem tiek mācīts. Sandra strādājusi ar ļoti daudz mazskautiem un skautiem, ne visi turpina savas skautu gaitas, bet jaunieši, kas reiz bijuši skauti vienmēr saglabā šo patriotismu, kas viņos ieaudzināts jau bērnībā. Sandra ļauj bērniem izpausties piedāvājot dažādas iespējas skautos, visi nav dzimuši līderi, bet tas viņiem neliedz pierādīt sevi citās tikpat noderīgās un svarīgās lietās,” papildina V.Laimīte.

Ļoti aktīvi Sandra iesaistās sadarbībā ar Kocēnu novada domes jaunatnes lietu speciālistu un skautiem vienmēr tiek atrasta, kāda noderīga nodarbe pašvaldības organizētajos pasākumos. Arī dažādos projektos Kocēnu skauti labprāt iesaistās un atkal tas ir Sandras darbs nozīmēt katram, kādu pienākumu, kuru viņš spēj labi izpildīt, darbojoties viens vai komandā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri