Valmieras Ziņas

Pateicas Sandrai Grīnliņai par ieguldījumu Kocēnu novada jauniešu attīstībā

Pirmdien, 12.decembrī, Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis Kocēnu novada pašvaldības vārdā pasniedza pateicību Kocēnu 38. skautu vienības vadītājai Sandrai Grīnliņai par nesavtīgu un enerģisku darbu ar jauniešiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

Sandra Grīnliņa tika izvirzīta konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” nominācijai “Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks”. Lai arī noslēguma pasākumā galveno balvu nesaņēma, Pateicību par ieguldījumu darbā ar jauniešiem viņai pasniedza Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis.

“Nominācijā “Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks”, kuru pārstāvēja arī Sandra, bija vislielākais nominantu skaits, un par uzvarētāju tika pasludināta Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centra jaunatnes lietu speciāliste Inita Neimane. Kocēnu skautiem, viņu vecākiem un visiem cilvēkiem, kuri strādājuši kopā ar Sandru, viņa noteikti ir šīs nominācijas uzvarētāja,” atklāj Kocēnu novada domes pārstāvis Viesturs Laimīte.

Sandra Kocēnu 38. skautu vienībā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Šo gadu laikā viņa vadījusi neskaitāmi daudz nodarbības, pārgājienus un nometnes. Pēdējos gados Sandra uzņēmusies vienības vadību un ir atbildīga par to, lai visos pasākumos Kocēnu skauti sevi parādītu no labākās puses, kā arī ikdienā seko līdzi bērnu gaitām un iesaista viņus dažādās aktivitātēs. Sandra Grīnliņa ir cilvēks, kas visus spēj sapulcināt un katram atrast savu vietu un labāko veidu, kā viņš var skautu kustībā izpausties un pierādīt sevi. Arī abi Sandras bērni – Rinalds(15) un Kitija(8) jau kopš agras bērnības darbojas Kocēnu skautu vienībā un ir sava novada un Latvijas patrioti.

“Tieši patriotisms, patstāvība, āra dzīve un radoša domāšana ir tas, kas skautiem tiek mācīts. Sandra strādājusi ar ļoti daudz mazskautiem un skautiem, ne visi turpina savas skautu gaitas, bet jaunieši, kas reiz bijuši skauti vienmēr saglabā šo patriotismu, kas viņos ieaudzināts jau bērnībā. Sandra ļauj bērniem izpausties piedāvājot dažādas iespējas skautos, visi nav dzimuši līderi, bet tas viņiem neliedz pierādīt sevi citās tikpat noderīgās un svarīgās lietās,” papildina V.Laimīte.

Ļoti aktīvi Sandra iesaistās sadarbībā ar Kocēnu novada domes jaunatnes lietu speciālistu un skautiem vienmēr tiek atrasta, kāda noderīga nodarbe pašvaldības organizētajos pasākumos. Arī dažādos projektos Kocēnu skauti labprāt iesaistās un atkal tas ir Sandras darbs nozīmēt katram, kādu pienākumu, kuru viņš spēj labi izpildīt, darbojoties viens vai komandā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri