Valmieras Ziņas
makonis
16°C
Vējš: 6 m/s

Pateicas Sandrai Grīnliņai par ieguldījumu Kocēnu novada jauniešu attīstībā

Pirmdien, 12.decembrī, Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis Kocēnu novada pašvaldības vārdā pasniedza pateicību Kocēnu 38. skautu vienības vadītājai Sandrai Grīnliņai par nesavtīgu un enerģisku darbu ar jauniešiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

Sandra Grīnliņa tika izvirzīta konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” nominācijai “Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks”. Lai arī noslēguma pasākumā galveno balvu nesaņēma, Pateicību par ieguldījumu darbā ar jauniešiem viņai pasniedza Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis.

“Nominācijā “Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks”, kuru pārstāvēja arī Sandra, bija vislielākais nominantu skaits, un par uzvarētāju tika pasludināta Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centra jaunatnes lietu speciāliste Inita Neimane. Kocēnu skautiem, viņu vecākiem un visiem cilvēkiem, kuri strādājuši kopā ar Sandru, viņa noteikti ir šīs nominācijas uzvarētāja,” atklāj Kocēnu novada domes pārstāvis Viesturs Laimīte.

Sandra Kocēnu 38. skautu vienībā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Šo gadu laikā viņa vadījusi neskaitāmi daudz nodarbības, pārgājienus un nometnes. Pēdējos gados Sandra uzņēmusies vienības vadību un ir atbildīga par to, lai visos pasākumos Kocēnu skauti sevi parādītu no labākās puses, kā arī ikdienā seko līdzi bērnu gaitām un iesaista viņus dažādās aktivitātēs. Sandra Grīnliņa ir cilvēks, kas visus spēj sapulcināt un katram atrast savu vietu un labāko veidu, kā viņš var skautu kustībā izpausties un pierādīt sevi. Arī abi Sandras bērni – Rinalds(15) un Kitija(8) jau kopš agras bērnības darbojas Kocēnu skautu vienībā un ir sava novada un Latvijas patrioti.

“Tieši patriotisms, patstāvība, āra dzīve un radoša domāšana ir tas, kas skautiem tiek mācīts. Sandra strādājusi ar ļoti daudz mazskautiem un skautiem, ne visi turpina savas skautu gaitas, bet jaunieši, kas reiz bijuši skauti vienmēr saglabā šo patriotismu, kas viņos ieaudzināts jau bērnībā. Sandra ļauj bērniem izpausties piedāvājot dažādas iespējas skautos, visi nav dzimuši līderi, bet tas viņiem neliedz pierādīt sevi citās tikpat noderīgās un svarīgās lietās,” papildina V.Laimīte.

Ļoti aktīvi Sandra iesaistās sadarbībā ar Kocēnu novada domes jaunatnes lietu speciālistu un skautiem vienmēr tiek atrasta, kāda noderīga nodarbe pašvaldības organizētajos pasākumos. Arī dažādos projektos Kocēnu skauti labprāt iesaistās un atkal tas ir Sandras darbs nozīmēt katram, kādu pienākumu, kuru viņš spēj labi izpildīt, darbojoties viens vai komandā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BURTNIEKU NOVADA PAŠVALDĪBA aicina darbā Izglītības pakalpojumu speciālistu (-i) (UZ NENOTEIKTU LAIKU) Prasības pretendentam: • Augstākā izglītība; • pieredze pedagoga, lietveža vai grāmatveža darbā; • pieredze izglītības darbu vadīšanā, koordinēšanā iestādē tiks uzskatīta par priekšrocību; • pārzināt valsts izglītības sistēmu un pedagogu darbību reglamentējošus dokumentus; • elastība, precizitāte, atbildības sajūta; • darbs ar Microsoft Office programmām labā lietotāja līmenī; • labas latviešu valodas zināšanas; • labas komunikācijas un sadarbības prasmes; • ļoti labas analītiskās un laika plānošanas prasmes; • spēja orientēties LR normatīvajos aktos. Galvenie pienākumi: • Koordinēt ar izglītību saistīto jautājumu risināšanu pašvaldībā, t.sk. izglītības iestāžu kultūras un sporta pasākumi, ar izglītību saistītu attīstības projektu realizācija, skolu padomes, līgumu sagatavošana par pašvaldību savstarpējiem norēķiniem, skolu pedagogu tarifikācijas, izglītojamo uzskaite u.c.; • Plānot un pārraudzīt struktūrvienības “izglītības papildpakalpojumi” budžetu; • Savas kompetences ietvaros sagatavot informāciju un lēmumprojektus iesniegšanai pašvaldības pastāvīgajās komitejās un komisijās; • Skolēnu nodarbinātības vasarā pašvaldībā un tās struktūrvienībās koordinēšana; • Organizēt transporta abonementu biļešu iegādi/izlietojumu; • Sadarboties ar Izglītības pārvaldi deleģēto funkciju ietvaros. Motivētu pieteikuma vēstuli un CV, vēlams ar izglītību apliecinošo dokumentu kopijām, iesūtīt līdz 2017.gada 6. oktobrim pa pastu Vanagu ielā 4, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, LV-4219; pa faksu 64238257, vai e-pastu info@burtniekunovads.lv. Informācija pa tālruni 29388422.

Mūsu partneri