Valmieras Ziņas

Pasniegtas Elīzas Purmales piemiņas fonda vijoles

Pagājušā nedēļā Valmieras novada fonds (VNF) pasniedza Elīzas Purmales piemiņas vijoli centīgajai Valmieras mūzikas skolas audzēknei Elizabetei Pētersonei. Pārsteigumu sagādāja pasākuma viesi Boriss un Ināra Teterevi, dāvājot vēl vienu vijoli 8. klases skolniecei Almai Danielai Caunei, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš.

Šis ir septītais gads, kad Valmieras novada fonds dāvā vijoli Mūzikas skolas talantiem. Vijoles saņēmēja Elizabete talantu izkopj, spēlējot arī orķestrī, viņai Mūzikas skolā jāmācās vēl vismaz četrus gadus, bet Alma jau tagad nolēmusi savu nākotni cieši saistīt ar mūziku. Viņa dzied korī, spēlē Mūzikas skolas kvartetā un orķestrī, kā arī uzstājas pasākumos.

Vijoles meiteņu lietošanā būs, kamēr vien viņas mācīsies Valmieras Mūzikas skolā. Pēc tam ģimenes ar Valmieras novada fonda un skolas pārstāvjiem vienosies par tālākajām gaitām – vai nu vijoli dāvinās tālāk citiem Mūzikas skolas audzēkņiem, vai arī to varēs paturēt, ja izvēlēsies turpināt nodarboties ar vijoļspēli. Ceram, ka jaunās vijoles kalpos par pamudinājumu skolēniem censties, lai nākamgad tieši viņi būtu starp labākajiem.

Jāatgādina, ka Elīzas Purmales piemiņas fondu veido iedzīvotāju ziedojumi, kas 2007. gadā tika vākti divpadsmitgadīgās meitenes ārstēšanai. Diemžēl viņa mira, un fonds kopīgi ar Purmaļu ģimeni nolēma ļaut savāktajiem ziedojumiem dzīvot vienmēr un regulāri ar vijoles dāvinājumu atbalstīt Valmieras Mūzikas skolas jauno talantu izaugsmi. Šo naudu administrē Valmieras novada fonds, rūpējoties par naudas drošību un prasmīgu ieguldīšanu, lai peļņas procenti ļautu spodrināt mūsu talantus arī turpmāk.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri