Valmieras Ziņas

Notiks pārgājiens Zilākalna apkārtnē

Cikla “Ko slēpj Valmiera” noslēdzošajā ziemas pārgājienā 29.aprīlī Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina izzināt Zilākalna apkārtni. Tikšanās vieta – Zilākalna stāvlaukumā (pie kalna) plkst.11.00. Tur arī ap plkst.15.00 pārgājiena noslēgums.

Grupu vadīs aktīvā tūrisma entuziaste Santa Paegle, pastāstot par Zilākalna apkārtnes nozīmīgākajām un atpazīstamākajām vietām, kopā ar pārgājiena dalībniekiem izstaigājot arī bānīša stigu un apmeklējot Zilākalna autotrasi.

Interesenti aicināti fotogrāfijās iemūžināt Latvijas dabas ainavas. Pārgājiena gide palīdzēs ieraudzīt “īstos” skatus un noteikt pareizos foto leņķus. Vērojot, kā “mostas” pavasaris, dalībniekiem būs iespēja baudīt dabu visā tās krāšņumā. Turklāt Zilokalnu būs iespējams saredzēt visa pārgājiena laikā.

Kopējais maršruts garums būs līdz 14 kilometriem.

Pārgājienā plānota atpūtas vieta spēku atgūšanai un sarunām par piedzīvoto. Piemērotu laikapstākļu gadījumā tiks ierīkots arī ugunskurs. Dalībnieki aicināti ņemt līdzi siltu dzērienu un uzkodas. Apģērba un apavu izvēle – atbilstoši laikapstākļiem.

Uz stāvlaukuma pie Zilākalna iespējams nokļūt arī ar sabiedrisko autobusu, izvēloties maršrutu Valmiera – Dikļu skola – Valmiera plkst.10.15 ar pienākšanas laiku Zilākalna pieturā plkst.10.36.

Dalības maksa no personas – 4 EUR, apmaksu veicot līdz pārgājiena dienai Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10), kas 29.aprīlī būs atvērts no plkst.10.00.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikt dalību, zvanot pa tālruni 64207177 vai 26332213 vai rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, vai piesakoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10.

Nākamais pārgājiens plānots vasaras saulgriežu laikā, 17.jūnijā. Savukārt veloekskursija ciklā “Velosipēdistu vasara Valmierā” notiks 3.jūnijā. Par pārgājieniem un veloekskursijām plašāka informācija vortālā visit.valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešama vēl viena pašapkalpošanās automazgātava?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri