Valmieras Ziņas

Norisināsies radošās rakstniecības meistarklase

1. jūnijā no plkst. 15:00 līdz 20:00 Jauniešu mājā Ceplis notiks radošās rakstniecības meistarklase.

Tev vienmēr ir paticis rakstīt, taču rakstīšanai pietrūkst iedvesmas vai nesanāk atvēlēt laiku? Vai varbūt rakstu darbi Tev ir cīņa, kurā beidzot vēlies uzvarēt? Aicinām apgūt radošās rakstīšanas paņēmienus un principus, kas palīdzēs rakstīt oriģinālāk un vieglāk, turklāt noderēs ne tikai daiļliteratūras radīšanā, bet arī vēstuļu, dienasgrāmatu, blogu un citu tekstu tapšanā.

Tinte Skan ir radošās rakstniecības nodarbība Latvijas valsts simtgadei veltītās meistarklašu sērijas Rakstu Latviju ietvaros. Nodarbībā īpaša uzmanība tiks veltīta darbam ar klausīšanos, skaņu un mūziku rakstīšanas procesā.

Meistarklase tiek īstenota ar VKKF mērķprogrammas Latvijai – 100 atbalstu, tādējādi dalība tajā ir bezmaksas. Piedalīties ir aicināti visi, kam patīk rakstīt. Vecumam vai pieredzei un prasmēm rakstīšanā nav nozīmes.

Nodarbību vadīs Linda Skranda un Inese Priedīte. Meistarklasei ir nepieciešams iepriekš reģistrēties – to var izdarīt, rakstot uz e-pastu info@piepildi.org.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri