Valmieras Ziņas

Madara Grēgere ar koncertprogrammu “Tuvu klāt” koncertzāles “Valmiera” vasaras terasē

10.augustā plkst. 18:00 dziedātāja Madara Grēgere aicina uz īpaši romantisku un akustisku koncertu koncertzāles “Valmiera” vasaras terasē, kurā kopā ar ģitāristu Ģirtu Celmiņu izpildīs pasaulē pazīstamas melodijas, kā arī savas oriģināldziesmas no sava debijas albuma “Tuvu klāt”.

2011. gadā Madara izmēģināja savus spēkus, piesakoties televīzijas šovā “Okartes skatuve”, un, izturot visas kārtas, Madara veiksmīgi sevi pierādīja gan ar grupu 4 vēji, gan kā solisti. Pēc dalības šovā aktīvi sāka darboties individuāli, jo saprata, ka pats galvenais ir sava orģinālmūzika. 2012. gada martā izdeva dziesmu “Miljons domu nakts”un augustā prezentēja dziesmai videoklipu.

Madara ir beigusi Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu – džeza un estrādes nodaļu. Absolvējot skolu, Madara ieguva vidējās profesionālās izglītības diplomu kā džeza dziedātāja un ansambļa vadītāja.

Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks restorāna “Vecpuisis” telpās.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

 

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri