Valmieras Ziņas

Lielfilmas “Nameja gredzens” pirmizrāde Valmierā!

17. janvārī no plkst. 18.00 ikviens tiek laipni gaidīts uz režisora Aigara Graubas un producenta Andreja Ēķa lielfilmas “Nameja gredzens” pirmizrādes pasākumu kinoteātrī “Gaisma” / 3D Cinema.

Pusstundu pirms seansa pirmizrādes apmeklētājiem būs iespēja uz lielā ekrāna redzēt LMT Viedtelevīzijas tiešraidi no svinīgās prezentācijas Rīgā ar radošās komandas un aktieru līdzdalību, kā arī pirms filmas apmeklētāji varēs nobaudīt un degustēt Valmiermuižas alus darītavas tumšo medalu “Namejs”, kas ir veltījums Latvijas kino meistara Aigara Graubas jaunajai spēlfilmai.

Lai pašmāju kino darbi mūsu zemē vairotos, no katras iegādātās tumšā medalus pudeles 3 eiro centi tiks veltīti Latvijas kino attīstībai. Filmas “Nameja gredzens” demonstrēšana – plkst. 19.15. Biļetes arī iepriekšpārdošanā.

Filmas “Nameja gredzens” pamatā ir leģenda; tā ir spraiga sižeta filma vikingu stilā, ar efektīgām kaujas ainām, spilgtiem varoņiem, dinamisku darbību, senām paražām un arī mazliet mistikas. Šis ir stāsts par nozīmīgām tēmām – par brīvību, goda jūtām, atbildību un, protams, mīlestību.

Nameja lomu filmā atveido zviedru aktieris Edvīns Endre, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams no seriāla “Vikingi”. Galvenajās lomās būs iespēja redzēt arī lietuviešu uzlecošo zvaigzni Aisti Dirziuti un Džeimsu Blūru no Lielbritānijas. Filmā spēlē arī lieliskie latviešu aktieri – Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Dainis Grūbe, Lauris Dzelzītis, Ivo Martinsons, Elīna Vāne un citi. Scenārija autori – Aigars Grauba un Makss Kinnings no Lielbritānijas.

Filmas anotācija: 13. gadsimts, bagātās un varenās baltu pagānu zemes ir iekārojams mērķis arī Romai. Īpaši Zemgale, kura kontrolē tirdzniecības ceļus un nekad nepakļaujas nevienam. Pāvesta bastards Maksis ir gatavs iesaistīties cīņā par iespēju valdīt Zemgalē. Nodevīgi tiek noindēts valdnieks Viesturs. Taču varas gredzens un tiesības valdīt tiek jaunajam Namejam. Pieredzes trūkumam un nodevībai Namejs liek pretī drosmi. Vai Namejs un viņa tauta kļūs par leģendu?

Informācija par seansu laikiem – www.3dcinema.lv, tālr. nr.: 64222641.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri