Valmieras Ziņas

Lielfilmas “Nameja gredzens” pirmizrāde Valmierā!

17. janvārī no plkst. 18.00 ikviens tiek laipni gaidīts uz režisora Aigara Graubas un producenta Andreja Ēķa lielfilmas “Nameja gredzens” pirmizrādes pasākumu kinoteātrī “Gaisma” / 3D Cinema.

Pusstundu pirms seansa pirmizrādes apmeklētājiem būs iespēja uz lielā ekrāna redzēt LMT Viedtelevīzijas tiešraidi no svinīgās prezentācijas Rīgā ar radošās komandas un aktieru līdzdalību, kā arī pirms filmas apmeklētāji varēs nobaudīt un degustēt Valmiermuižas alus darītavas tumšo medalu “Namejs”, kas ir veltījums Latvijas kino meistara Aigara Graubas jaunajai spēlfilmai.

Lai pašmāju kino darbi mūsu zemē vairotos, no katras iegādātās tumšā medalus pudeles 3 eiro centi tiks veltīti Latvijas kino attīstībai. Filmas “Nameja gredzens” demonstrēšana – plkst. 19.15. Biļetes arī iepriekšpārdošanā.

Filmas “Nameja gredzens” pamatā ir leģenda; tā ir spraiga sižeta filma vikingu stilā, ar efektīgām kaujas ainām, spilgtiem varoņiem, dinamisku darbību, senām paražām un arī mazliet mistikas. Šis ir stāsts par nozīmīgām tēmām – par brīvību, goda jūtām, atbildību un, protams, mīlestību.

Nameja lomu filmā atveido zviedru aktieris Edvīns Endre, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams no seriāla “Vikingi”. Galvenajās lomās būs iespēja redzēt arī lietuviešu uzlecošo zvaigzni Aisti Dirziuti un Džeimsu Blūru no Lielbritānijas. Filmā spēlē arī lieliskie latviešu aktieri – Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Dainis Grūbe, Lauris Dzelzītis, Ivo Martinsons, Elīna Vāne un citi. Scenārija autori – Aigars Grauba un Makss Kinnings no Lielbritānijas.

Filmas anotācija: 13. gadsimts, bagātās un varenās baltu pagānu zemes ir iekārojams mērķis arī Romai. Īpaši Zemgale, kura kontrolē tirdzniecības ceļus un nekad nepakļaujas nevienam. Pāvesta bastards Maksis ir gatavs iesaistīties cīņā par iespēju valdīt Zemgalē. Nodevīgi tiek noindēts valdnieks Viesturs. Taču varas gredzens un tiesības valdīt tiek jaunajam Namejam. Pieredzes trūkumam un nodevībai Namejs liek pretī drosmi. Vai Namejs un viņa tauta kļūs par leģendu?

Informācija par seansu laikiem – www.3dcinema.lv, tālr. nr.: 64222641.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ 26. janvārī Valmierā un 31. janvārī Rīgā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 (6 māc.st.) Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 20 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 64.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 69.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri