Valmieras Ziņas

Lielajā Talkā Valmierā sakops 26 publiskās teritorijas

Lielās Talkas ietvaros sestdien, 23.aprīlī, šogad tiks sakoptas 26 publiskās teritorijas Valmieras pilsētā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Bieziņa.

Ir saņemti 23 individuālie talku pieteikumi pilsētas sabiedriskajās vietās. Valmieras pilsētas pašvaldība organizē un aicina iedzīvotājus piedalīties arī divās publiskajās talkās, sakopjot mežus pie Valmieras estrādes, kā arī zaļās teritorijas pie Dzelzs tilta Gaujas labajā krastā.

Valmieras pilsētas pašvaldības darbinieki un domes priekšsēdētājs Jānis Baiks kopā ar Latvijas Republikas Ministru prezidentu Māri Kučinski Valmieras, uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvjiem, un māksliniecēm Signi Vanadziņu un Elitu Patmalnieci sakops Valmieras Ziedu gravas apkārtni.

Pirmās talkas Valmieras pilsētā tiek rīkotas jau pirms Lielās Talkas dienas, sakopjot gan Pauku priežu teritoriju, gan upītes krastus pie Karātavu kalniņa, gan Ģīmes ezeriņa krastus. Taču visvairāk talku notiks sestdien, Lielās Talkas dienā, kad plānots sakopt teritorijas gan Valmieras pilsētas mežos, gan uzņēmumiem un organizācijām piegulošajās teritorijās. Plānota arī teritorijas ap stadionu un Sajūtu parku sakopšana.

Talku sākums 23.aprīlī ir plkst.10. Aicināts ikviens, kas vēl nav izlēmis, kur sestdien talkot, pulcēties Valmieras pilsētas estrādē vai Leona Paegles ielas krustojumā ar taciņu, kas ved uz Dzelzs tiltu, un piedalīties Gaujas zaļo teritoriju un estrādes mežu sakopšanā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras piens", AS ir Food Union grupas uzņēmums un viens no vadošajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. Aicinām pievienoties komandai fasēšanas operatoru (-i). Darba pienākumi Sagatavot taru produkcijas iepildīšanai Pildīt produktu tarā, ievērojot svēršanas precizitāti Sekot fasēšanas iekārtas izmantošanai Veikt sanitārās apstrādes programmu Piedalīties gatavās produkcijas nosūtīšanas procesā Pārvietot smagumus līdz 25 kg Prasības kandidātiem Vidējā vai vidējā speciālā izglītība Vēlama darba pieredze pārtikas ražošanas uzņēmumā Derīga sanitārā grāmatiņa Iespēja strādāt maiņu darbu Mēs piedāvājam Dinamisku un atbildīgu darbu starptautiskā kompānijā Iespēju attīstīties un pilnveidoties profesionāli Sociālās garantijas Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu Papildu informācija: iesniegt CV un pieteikuma vēstuli līdz š.g. 24. janvārim uz e-pasta adresi: sannija.novika@foodunion.com. Sazināsimies ar kandidātiem , kuri atbilst norādītām prasībām . Darba uzsākšana nekavējoties. Profesija: KOMPLEKTĒTĀJS (IESAIŅOTĀJS) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-01-24 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri