Valmieras Ziņas

Lidostā svinīgi sagaidīti olimpieši Oskars Melbārdis un Oskars Ķibermanis

Phjončhanas olimpisko spēļu bronzas medaļas laureātus bobsleja divnieku sacensībās Oskaru Melbārdi un Jāni Strengu trešdien, 28.februārī, lidostā sagaidīja apmēram simts līdzjutēju, informēja ziņu aģentūra LETA.

Kopā ar bobsleja izlases sportistiem, tostarp Oskaru Ķibermani, mājās atgriezās arī bobsleja izlases treneru korpuss, kā arī šorttrekists Roberts Zvejnieks ar šorttreka izlases treneru personālu.

Latvijas bobsleja komandu lidostā ar uzrunām sveica Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs, kā arī Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols.

Valmieras Bērnu sporta skolas bijušos vieglatlētikas nodaļas audzēkņus Oskaru Melbārdi un Oskaru Ķibermani sagaidīt devās un sveicienus no Valmieras nodeva sporta skolas audzēkņi, informēja Valmieras pilsētas pašvaldība.

“Abi puiši ir ne vien paraugs jaunajiem sportistiem, bet arī Valmieras lepnums. Viņi pierāda, ka liela nozīme ir gan fiziskajai sagatavotībai, gan gara spēkam. Olimpiskā medaļa pēc nesenās muguras operācijas un kājas traumas ir milzīga cīņa pašam ar sevi un neiedomājams sasniegums. Daudz no sportista prasa arī spēja “savākties” pēc ne tik laba rezultāta, cik gaidīts, turpināt cīņu un noticēt saviem un komandas spēkiem. Esam lepni, ka Valmieras Bērnu sporta skola ir bijis viens no “pamatakmeņiem” abu bobslejistu sportiskajā izaugsmē. Priecājamies un esam pagodināti šodien Valmieras vārdā sveikt abus Oskarus un pateikties olimpisko spēļu Latvijas komandai,” sagaidot sportistus, teica Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene.

Bronzas medaļas ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā Latvijai izcīnīja Oskars Melbārdis ar stūmēju Jāni Strengu. Četriniekos Oskars Melbārdis ar stūmējiem Jāni Strengu, Daumantu Dreiškenu un Arvi Vilkasti sasniedza augsto piekto vietu. Oskars Ķibermanis ar Matīsu Mikni bija devītie divnieku sacensībās, bet četriniekos, pievienojoties stūmējiem Jānim Jansonam un Helvijam Lūsim, uzrādīts desmitais labākais rezultāts.

XXIII Ziemas olimpiskās spēles Dienvidkorejā norisinājās no 9. līdz 25. februārim. Latviju pārstāvēja 34 sportisti, kuriem desmit reizes izdevās iekļūt labāko desmitniekā, deviņos sporta veidos.

Oskars Melbārdis un Oskars Ķibermanis sportistu gaitas sāka Valmieras Bērnu sporta skolā. Vēlāk mācības turpinājuši Murjāņu sporta ģimnāzijā, kur specializējušies vieglatlētikas daudzcīņā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešama vēl viena pašapkalpošanās automazgātava?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri