Līdere “Rubene” sakauj pastarīti “Rīgas Lauvas”

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 9.februārī, Kocēnos ELVI florbola līgas ietvaros vietējā “Rubene”, kas ir turnīra līdere, ar 14:4 sagrāva pastarīti “Rīgas Lauvas”, rezultatīvākā ar 5 (4+1) punktiem bija Edīte Bankava, informē Latvijas Florbola savienība.

“Rubenes” kluba sieviešu komandai šī bija pirmā oficiālā spēle uz Kocēnu sporta nama jaunā grīdas seguma. Tieši mājinieces bija tās, kuras atklāja mača rezultātu – 13.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Laura Gaugere (1:0). Pirmā perioda turpinājumā pa golam iemeta rīdzinieces Anna Ankudinova un Ance Krjukova, ar 2:1 izvirzot vadībā savu komandu. Līdz pirmajam pārtraukumam kocēnietes Juta Muravska un Linda Līce atguva vadību savai komandai – 3:2. Otrajā trešdaļā “Rubene” guva septiņus bezatbildes vārtus, praktiski izšķirot spēles likteni – 10:2. Pēdējā periodā “Rīgas Lauvām” vēl divi goli, bet laukuma saimniecēm par diviem vairāk un pārliecinoša uzvara ar 14:4.

Labākās spēlētājas titulu uzvarētāju rindās nopelnīja Edīte Bankava, kura šajā mačā bija gluži vai neapturama – 5 (4+1) punkti. Pa četriem punktiem sakrāja Juta Muravska un Zeltīte Bankava, bet pa 2 (1+1) – Linda Līce un Liene Adamane. Par labāko starp rīdziniecēm atzina Annu Ankudinovu, kura izcēlās ar 2 (1+1) rezultativitātes punktiem. Kocēnu “Rubenei” pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir jau 31 punkts un pārliecinoša pirmā vieta.

“Rubene” – “Rīgas Lauvas” 14:4 (3:2, 7:0, 4:2)