Valmieras Ziņas

Ledusskapji Samsung & Snaige: Top ledusskapji 2018. gadā

Iegādājoties ledusskapi, ieteicams pievērst uzmanību tādiem funkcionalitātes rādītājiem un konfigurācijas elementiem kā izmērs, tilpums, energoefektivitātes klase un saldētavas novietojums. Bieži rādītāji, kuri ir svarīgi Jums, ir pieejami dažādu ražotāju piedāvātajos ledusskapjos, tādējādi izvēles izdarīšanu padarot sevišķi grūtu. Līdzīgi kā ar citu sadzīves tehnikas preču iegādi, arī piemērotākā ledusskapja meklējumos ieteicams pievērst uzmanību gan funkcijām, gan ražotājam! Tieši atzītu sadzīves tehnikas ražotāju ledusskapji nodrošinās investīcijas atmaksāšanos ilgtermiņā. 

Ledusskapis Snaige

Lietuvas uzņēmuma Snaige ledusskapji ir plaši atzīti patērētāju vidū to izcilās kvalitātes un pieņemamās cenas dēļ. Snaige ledusskapju klāstā atrodami modeļi visdažādākajām lietotāju prasībām. Modeļi ar pamata komplektāciju (ar saldētavas nodalījumu un bez saldētavas nodalījuma) aprīkoti gan ar automātisku atkausēšanas sistēmu, gan antibakteriālās aizsardzības sistēmu. Savukārt augstākās klases modeļi aprīkoti arī ar tādām tehnoloģiskajām inovācijām kā iekšējais pārklājums ar sudraba savienojumiem (antibakteriālais pārklājums) un “No Frost” tehnoloģiju.

Snaige ledusskapji pieejami plašā cenu kategorijā. Modeļus ar pamata komplektāciju bez saldētavas iespējams iegādāties, sākot no 100 eiro, modeļus ar saldētavu no 200 eiro, savukārt Snaige augstākās klases modeļi nopērkami par aptuveni 300 eiro. Neskatoties uz pieņemamo cenu, Snaige pircējiem piedāvā arī plašu dizaina klāstu – gan klasiskos divkameru ledusskapjus baltā krāsā, gan modernus ledusskapjus dažādās krāsās. 

Ledusskapis Samsung

Elektrotehnikas ražotājs Samsung ir viens no vadošajiem sadzīves tehnikas ražotājiem pasaulē. Samsung ledusskapji pircēju vidū pazīstami ar to izcilo kvalitāti, tehnoloģiskajām inovācijām un dizainu. Samsung piedāvātajā klāstā atrodami gan ledusskapji ar saldētavu apakšpusē un saldētavu augšpusē, gan Side-by-side ledusskapji un modeļi ar franču durvīm. 

Samsung ir īstā izvēle tiem, kuri vēlas apvienot izsmalcinātu un modernu dizainu ar jaunākajām tehnoloģiskajām inovācijām. Labākās Samsung ledusskapju atsauksmes tiek veltītas modeļiem ar ledus ģeneratoru vai īpašu vēsā režīma iestatījumu, kas saldētavas kamerās nodrošina dažādām produktu grupām piemērotu temperatūru. Atkarībā no izvēlētās komplektācijas, Samsung ledusskapju cenas variē no pāris simtiem eiro līdz pat ekskluzīviem modeļiem par ievērojami augstāku cenu. Modeļi ar standarta konfigurāciju pieejami cenu diapazonā no 300 līdz 500 eiro.

Ledusskapis Beko

Sadzīves tehnikas ražotāja Beko ledusskapju klāstā pieejami gan modeļi ar standarta komplektācijām, gan augstākās klases un iebūvējamie ledusskapji. Pircēju vidū Beko ir iemantojis popularitāti ar ledusskapjos iestrādātajām tehnoloģijām, piemēram, ar īpašo dzērienu atdzesēšanas sistēmu vai zonu dalījumu dzesēšanai, vieglai vai dziļai sasaldēšanai.

Līdzīgi kā plašais komplektāciju klāsts, arī Beko produkcijas cenu diapazons ir ļoti plašs. Modeļi bez saldētavas pieejami no 100 eiro, savukārt modeļi ar saldētavu no 200 līdz 500 eiro. Beko Side-by-side ledusskapji pieejami no 700 eiro.

Kuru no sadzīves tehnikas ražotājiem izvēlaties Jūs? Iegādāties sadzīves tehniku internetā ir ērti un vienkārši – iepērcies un saņem preci, neizejot no mājām!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri