Valmieras Ziņas

“Ledus Gladiatori 2017/2018” finālsacensības tuvojas

Lielāko skolu slidošanas sacensību “Ledus Gladiatori” 2017./2018.gada sezonas dalībnieki aizvada noslēdzošo treniņu posmu un gatavojas fināliem, kas no 26.februāra līdz 1.martam norisināsies Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā. Ledus gladiatoru figūriņas, kas būs viens no apbalvojumiem sacensību uzvarētājiem, gatavo Valmieras Bērnu SOS ciemata bērni. 

Pēc cītīgiem treniņiem trīs mēnešu garumā strauji pienācis sacensību noslēguma posms – finālsacensību nedēļa. Vidzemes Olimpiskā centra organizēto skolu slidošanas sacensību “Ledus Gladiatori” 7. sezonā par uzvarētāju tituliem četras dienas piecās klašu grupās sacentīsies 122 komandas no Vidzemes reģiona skolām. Pirmā “cīņa” jeb cīņa ar sevi jau būs notikusi – uzdrošināties uzkāpt uz ledus un iemācīties slidot – to būs pieveikuši visi šīs sezonas gladiatori! Otrā cīņa notiks ar vienaudžiem, parādot, kuram ir veicies labāk, kam gladiatoru šķēršļi ir ātrāk pārvarami, atbalstītāji – skaļāki, komandas gars – spēcīgāks utml. Finālsacensību pirmajā daļā skolēni atrādīs apgūtās iemaņas uz ledus, bet pasākuma otrajā daļā Vidzemes Olimpiskā centra universālajā zālē atpūtīsies dažādās atrakcijās, kā arī izmēģinās erudīcijas spēles unkomandu saliedēšanas aktivitātes.

Atgādina, ka finālsacensības norisināsies sekojošos datumos:

  • februāris – 5.klases,
  • februāris – 4.un 8.klases,
  • februāris – 7.klases,
  • marts – 6.klases.

Skolu slidošanas sacensības “Ledus Gladiatori” katru sezonu pulcē ap 1500 dalībniekus no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm un ir lielākās šāda veida sacensības Latvijā. “Ledus Gladiatori” mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet arī dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt “Ledus Gladiatori” šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus. Ar vērtīgām balvām visai klasei tiek apbalvotas visas klašu komandas un pedagogi, kā arī atraktīvākie karsēji, atbalstītāji, kuri ir piedalījušies “Ledus Gladiatori”.

Plašāka informācija par projektu pieejama mājaslapā www.voc.lv, sadaļā “Ledus Gladiatori”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri