Valmieras Ziņas

Latvijas čempionāta airēšanas slalomā zelts valmieriešiem

Airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” atlēti Ritvars Celmiņš, Toms Karlivāns, Krišs Meļņikonis, Emīls Putniņš un Kaspars Pakers devuši pamatu lepoties, aizvadītajā nedēļas nogalē Valmierā izcīnot Latvijas čempionu titulus gan individuālajā konkurencē, gan komandu braucienos.

Šīgada nozīmīgākās valsts sacensības airēšanas slalomā neaprobežojas ar ierasto Baltijas mērogu, jo Kazu krāču trasē devās ne vien Valmierā biežie Lietuvas un Igaunijas viesi, bet arī sportisti no Krievijas un Slovākijas. Svētdien, 10.jūnijā, pārstāvētākajā K1 laivu klasē vīriešiem, kā pērn, triumfēja Ritvars Celmiņš, turklāt šajā kategorijā VSA-VALMIERA vadošais atlēts bija vienīgais no mājiniekiem, kas kāpa uz goda pjedestāla. Mielēs par individuālā starta 4.vietu iedzīvojās Toms Karlivāns, jo divas soda sekundes viņam atņēma vicečempiona godu (Vilis Rasimavičs no Lietuvas) un pat bronzu (Samuels Stanovskis no Slovākijas). Piektais Kaspars Pakers, sešinieku noslēdza Krišs Meļņikonis, bet ar starptautisko sacensību pusfināla slieksni apsveicams juniors Ralfs Jurjānis. Pārējie pieaugušo sacīkstēs dalību ņēmušie VSA-VALMIERA jaunieši Ralfs Baldiņš, Pēteris Dambekalns un Mikus Toms Svīķis uzrādīja, attiecīgi, 27., 38. un 57.rezultātu 68 kajakistu konkurencē.

Sensacionāls bija C1 laivu klases vīriešiem fināls. 95,50 sekundes, 95,57 sekundes un 95,95 sekundes – šādus trasē pavadītos laikus pussekundes ietvaros uzrādīja trīs atlēti. Tāpat kā Tomam Karlivānam, vienu vārtu aizskaršana bija liktenīga arī ātrākajam kanoe airēšanas slalomistam Emīlam Putniņam. Viņam šoreiz Latvijas čempionāta sudrabs, augstāk par sevi palaižot Burtnieku novada pārstāvi Krišu Ozolu, bet pārspējot Bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” audzēkni Stefanu Romanosu. Uz pusfinālu šajā kategorijā otrais aiz strīpas Ralfs Baldiņš.

Sestdien, 9.jūnijā, Gaujas Kazu krācēs par 2018.gada Latvijas čempioniem airēšanas slalomā komandu braucienos 3×K1 laivu klasē vīriešiem kļuva VSA-VALMIERA trio Ritvars Celmiņš, Toms Karlivāns un Krišs Meļņikonis. Uzvara 3×C1 laivu klasē vīriešiem Emīlam Putniņam (kopā ar Gļebu Voroņko un Stefanu Romanosu no Rīgas). Latvijas čempionāta airēšanas slalomā sudrabs 3×K1 laivu klasē vīriešiem Kasparam Pakeram (kopā ar slovākiem Samuelu Stanovski un Miroslavu Stanovski) un sudrabs 3×C1 laivu klasē vīriešiem Ralfam Baldiņam (kopā ar liepājnieku Bruno Vēberu un rīdzinieku Jāni Dombrovski). 20 komandu konkurencē augstā 5.vieta 3×K1 laivu klasē vīriešiem, cīņā ar apvienībām ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Slovākijas pieaugušajiem atlētiem sastāvā, VSA-VALMIERA junioriem Ralfam Jurjānim, Edgaram Grāvītim un Ralfam Baldiņam.

Vienlaikus ar Latvijas čempionātu aizvadītajā Latvijas Veterānu čempionātā airēšanas slalomā K1 laivu klasē vīriešiem 35+ vecuma grupā uzvara VSA-VALMIERA trenerim Kasparam Pakeram.

Pēdējās desmitgades Latvijas čempioni airēšanas slalomā K1 laivu klasē vīriešiem:

2009.gads Ritvars Celmiņš,

2010.gads Kaspars Pakers,

2011.gads Kaspars Pakers,

2012.gads Ritvars Celmiņš,

2013.gads Kaspars Pakers,

2014.gads Ritvars Celmiņš,

2015.gads Toms Karlivāns,

2016.gads Toms Karlivāns,

2017.gads Ritvars Celmiņš,

2018.gads Ritvars Celmiņš.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Naktī uz ceturtdienu vietām Vidzemē līs un būs liels vējš

Konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018” 3.vieta atjaunotajam daudzdzīvokļu namam Stacijas ielā 22

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: Nodrošināt personas datu pārvaldību atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai; Papildināt personas datu drošības pārvaldības stratēģiju un nodrošināt tās īstenošanu; Identificēt drošības riskus, analizēt tos un izstrādāt pasākumu plānu risku novēršanai un mazināšanai. Nodrošināt personas datu aizsardzības risku vadību; Uzturēt un aktualizēt datu apstrādes reģistru; Organizēt darbinieku apmācības un sniegt darbiniekiem konsultācijas datu aizsardzības jomā; Organizēt iekšējas pārbaudes personas datu aizsardzības atbilstībai. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā; personas datu aizsardzības speciālista kvalifikācija vai vēlme to apgūt, nokārtojot pārbaudījumu datu valsts inspekcijā; prasme izstrādāt iekšējos normatīvos aktus; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; labas analītiskās prasmes; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2018.gada 22.jūnijam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla nodaļas vadītājas Sanitas Kandeles, tel.29443898. Profesija: DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-06-22 Kontaktpersona: Sanita Kandele

Mūsu partneri