Valmieras Ziņas

Latviešu mūziķis Chris Noah 24.novembrī koncertēs koncertzālē “Valmiera”

24.novembrī plkst. 19:00 koncertzālē “Valmiera”, sadarbībā ar Radio “TEV”, notiks jaunā, harizmātiskā latviešu mūziķa CHRIS NOAH koncerts “What About Tomorrow?”. Mūziķis jau paspējis sevi pierādīt uz festivālu “Positivus” un “Summer Sound” skatuvēm, kā arī izdevis savu pirmo solo albumu “What About Tomorrow?”, kurš pirmo reizi izskanēja kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, bet 24.novembrī izskanēs koncertzālē “Valmiera”.

Chris Noah, īstajā vārdā –  Krists Indrišonoks, ir 22 gadus jauns mūziķis no Latvijas. Savu debiju pieteica pagājušajā gadā ar dziesmu „Had It All“, un “You”, kas tūlīt guva atsaucību no klausītājiem un lielākajām Latvijas Radiostacijām, iekļaujot dziesmu savā rotācijā.  Pozitīvās atsauksmes no klausītājiem un citiem mūzikas profesionāļiem, iedvesmo turpināt iesākto, un ir tapis pirmais debijas albums “What About Tomorrow?”, kura dziesmas tiks izpildītas 24. novembra koncertā koncertzālē “Valmiera”. Kopējā albuma noskaņa ir melanholiska un nostalģiska, bet galvenais motīvs – mīlestība. 

Albumā dzirdamas indie, folk un pop ietekmes. Kopā ar Chris Noah dzirdēsiet mūziķus:  Jāni Kalniņu – ģitāra, Jēkabu Zemzari – bungas, Jāni Poli – bass, un Kārli Indrišonoku – klavieres.

Koncertu informatīvi atbalsta Radio TEV. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, www. bilesuparadize.lv un koncertzāles “Valmiera” restorānā “Vecpuisis”. Biļešu cena: 5; 8 EUR.

Mūsu partneri