Valmieras Ziņas

Koncertzālē “Valmiera” Ievas Džindžas monoizrāde “Princis”

Ieva Džindža ir valmieriete un Valmieras Drāmas teātra aktrise. “Princis” ir Ievas debija kā neatkarīgai solomāksliniecei. Izrāde ir veidota, balstoties uz rietumu pasaulē radušos žanru —solo autobiogrāfiskais teātris (solo authobiographical theatre).

Ieva ar šo teātra veidu iepazinās studējot Centrālās Lankašīras Universitātē (University of Central Lancashire — UCLAN), Anglijā, kur ieguva augstāko izglītību mūsdienu teātra mākslā. Studiju laikā UCLAN teātrī Ieva veidoja vairākas izrādes, kas pietuvinātas alternatīvā teātra žanram un laikmetīgas kustību izrādes. Pēc augstskolas pabeigšanas Ievai radās interese apgūt kino aktiermākslu un viņa mācījās meistarklasēs Londonā un Losandželosā. Pirms diviem gadiem Ieva atgriezās Latvijā, savā dzimtajā pilsētā Valmierā.

Monoizrādes “Princis” pamatā ir senā stāstu stāstīšanas prakse, kas mijas ar “ielēkšanu” vairākos tēlos un “izlēkšanu” no tiem. Brīžiem ar “ceturto sienu” un brīžiem bez tās. Ieva atzīsies pārdzīvojumos un dalīsies autentiskās atmiņās, iemiesosies citos tēlos, kas iesaistīti konkrētā atgadījumā, kas notika Londonā 2014 gada 17.februārī.

Mākslai vajag telpu, bet tai nav robežu. Ieva vēlas dalīties šajā idejā – autobiogrāfisks stāsts no dzīves var būt māksla.

Ievas Džindžas monoizrāde “Princis” ir viencēliens par piedzīvojumu nakti leģendārajā Londonas džeza klubā Ronnie Scotts. Izrāde ir komiskai pasakai līdzīgs stāsts, kā jauna sieviete uzdrīkstas atļauties būt vairāk. Nekad nebeidzamā cīņa ar neizlēmību – klausīt sirdsbalsij vai egocentriskajai prāta balsij? Personīgās brīvības meklējumi īpatnējā vidē un pārdomas par mūsdienu sabiedrības sašķobītajām vērtībām.

Monoizrāde “Princis” pirmoreiz tiks izrādīta Koncertzālē “Valmiera”. Žanrs pieprasa pietuvinātu un intīmu atmosfēru, tāpēc vietu skaits būs ierobežots.

Ievas Džindžas monoizrāde

PRINCIS

Skaņu režisors Rūdolfs Iļķēns

Koncertzālē Valmiera

  1. februārī plkst. 17.00

Biļetes “Biļešu servisa” tīklā EUR 5-7

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras piens", AS ir Food Union grupas uzņēmums un viens no vadošajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. Aicinām pievienoties komandai fasēšanas operatoru (-i). Darba pienākumi Sagatavot taru produkcijas iepildīšanai Pildīt produktu tarā, ievērojot svēršanas precizitāti Sekot fasēšanas iekārtas izmantošanai Veikt sanitārās apstrādes programmu Piedalīties gatavās produkcijas nosūtīšanas procesā Pārvietot smagumus līdz 25 kg Prasības kandidātiem Vidējā vai vidējā speciālā izglītība Vēlama darba pieredze pārtikas ražošanas uzņēmumā Derīga sanitārā grāmatiņa Iespēja strādāt maiņu darbu Mēs piedāvājam Dinamisku un atbildīgu darbu starptautiskā kompānijā Iespēju attīstīties un pilnveidoties profesionāli Sociālās garantijas Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu Papildu informācija: iesniegt CV un pieteikuma vēstuli līdz š.g. 24. janvārim uz e-pasta adresi: sannija.novika@foodunion.com. Sazināsimies ar kandidātiem , kuri atbilst norādītām prasībām . Darba uzsākšana nekavējoties. Profesija: KOMPLEKTĒTĀJS (IESAIŅOTĀJS) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-01-24 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri