Valmieras Ziņas
makonis
1°C
Vējš: 3 m/s

Koncertzālē “Valmiera” ar koncertu “Pirms tumsas” uzstāsies dziesminieks Kārlis Kazāks un dziedātāja Anete Kozlovska

13.oktobrī plkst. 19.00 uz koncertzāles “Valmiera” skatuves uzstāsies dziesminieks Kārlis Kazāks un dziedātāja Anete Kozlovska koncertā “Pirms tumsas”.

Līdz šim Kārlis Kazāks ir izdevis vairākus solo albumus: “Uz manām plaukstām” (2007), “16 stundas” (2011), “Gultnes” (2013), “un Viņa” (2015). Pirms albuma “un Viņa” izdošanas Kārlis Kazāks ir komponējis orģinālmūziku Latvijas Leļļu teātra izrādei “Emīls un Berlīnes zēni” (režisors Ģirts Šolis), un izrādei Latvijas Nacionālajā teātrī “Jaunā ārsta piezīmes” (režisori Jānis Vimba un Kaspars Zvīgulis). Dziesminieks radījis arī divus šūpuļdziesmu albumus bērniem: “Mēness ceļu rādīs miega peles vezumam” (2007) un otru albumu “Tēti dzied šūpuļdziesmas”, kurš ir radīts kopā ar sabiedrībā zināmiem tēviem un ticis dāvināts Latvijas bērnunamiem un sociālajiem dienestiem. 

Anete Kozlovska ir dziesmu autore un izpildītāja, izdevusi solo albumu “Tik daudz”, un spēlē grupā “Tramplīni”, kā arī ar balsi un klavieru skaņām iekrāsojusi Kārļa Kazāka dziesmas jau trijos albumos.

Biļešu iegāde bilesuparadize.lv un restorānā “Vecpuisis”. Biļešu cenas: 5 – 8 Eur. 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmiera ir bērniem draudzīga pilsēta?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri