Valmieras Ziņas

Koncertprogramma “Sirds ceļojums” ar ansambli “Bhadžans” koncertzālē “Valmiera”

28.oktobrī plkst. 17.00 koncertzālē „Valmiera“ pirmo reizi Latvijā ar programmu „Sirds ceļojums” uzstāsies ansamblis „Bhadžans”, kurā muzicē Krievijas, Polijas, Latvijas, Baltkrievijas un Ukrainas mākslinieces.

Koncertā skanēs bengāļu komponista un dzejnieka M.Gandija miera prēmijas un UNESCO medaļas laureāta Šri Činmoja komponētās dziesmas, Indijas mantriskās mūzikas tradīcijās, kuras apvieno rietumu un austrumu mūzikas instrumentu skanējumu, un kuru dzīvespriecīgais melodiskums pietuvināts indiešu tautas mūzikai. 

Komponists Šri Činmojs Latvijā ir pazīstams kā grāmatu “Prieka spārni” un “Laimes pavedieni” autors, kā arī sadarbībā ar grupas “Menuents” solistu Adrianu Kukuvasu izdevis grāmatu ģitārspēles apguvei “Esi Mūžīgs bērns”. Tāpat Šri Činmojs zināms kā Starptautiskā Miera skrējiena dibinātājs.

Ansamblis „Bhadžans” ir starptautisks sieviešu kolektīvs, kura mākslinieciskā vadītāja kopš tā dibināšanas ir Budhikari Perederejeva no Sanktpēterburgas. Ansamblis regulāru koncertēšanu uzsāka 2012.gadā. Koncerttūres mērķis ir ikvienam dāvāt iespēju bagātināt kultūras pieredzi, iedvesmot kļūt tuvākiem savai sirdij un dvēselei, to darot caur garīgi piepildītas mākslas un mūzikas noskaņu.

Koncertu organizē projekta „Sirds ceļojums” vadītājs Valdis Svirskis, Šri Činmoja biedrība un tās domubiedri. 

Koncerta apmeklējums ir bez maksas!

Mūsu partneri