Valmieras Ziņas

Kino “Gaisma” / 3D Cinema šonedēļ piedāvā četras jaunas filmas

Šīs nedēļas nogalē kino “Gaisma” / 3D Cinema saviem skatītājiem piedāvā vairākas jaunas filmas – animācijas filmu “Varenais Ričards” (3D), trilleri “Sekas”, piedzīvojumu filmu “Pirmie kosmosā” un komēdiju “Mana draudzene – Monstrs”. Precīza informācija par seansiem – www.3dcinema.lv.

“Mana draudzene – Monstrs”

Pēc tam, kad Glorija zaudē darbu un puisis viņu izliek no sava dzīvokļa, viņa pamet dzīvi Ņujorkā un atgriežas dzimtajā mazpilsētā. Kad ziņās tiek atspoguļoti postījumi, ko Seulā nodarījusi kāda milzu radība, Glorija apjauš, ka neizskaidrojamā veidā ir saistīta ar šo fenomenu otrā pasaules malā. Postošie notikumi kļūst nekontrolējami, un Glorijai jānoskaidro, kādēļ viņas nenozīmīgajai eksistencei ir tik kolosāla ietekme uz pasaules likteni.

“Varenais Ričards” 3D

Zvirbulis Ričards kopš dzimšanas pieņemts stārķu ģimenē, visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtas kā īsts stārķis. Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričardam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā. Drosminieks negrasās nolaist spārnus un nolemj visiem pierādīt, ka ir īsts stārķis. Ričards viens pats dodas ceļā, un viņam pievienojas jauni draugi – pūce Olga un papagailis Kiki. Filma dublēta latviešu valodā.

“Sekas”

Stāsta centrā divi svešinieki – būvuzraugs Romans un gaisa satiksmes vadības dispečers Džeiks, kuru dzīves ceļi, pēc kāda traģiska notikuma, paliks saistīti uz mūžiem 478 dienas pēc nelaimīgās dienas viņi beidzot satiksies aci pret aci, un šīs tikšanās sekas būs neprognozējamas. Galvenajā lomā Arnolds Švarcenegers.

“Pirmie kosmosā” (RU)

20. gadsimta sešdesmitie gadi. Aukstais karš vēršas plašumā. Divas lielvaras ASV un PSRS sacenšas kosmosa izpētes sasniegumos. Kurš pirmais dosies atklātā kosmosā? Pieredzējušais kara lidotājs Pāvels Beļajevs un viņa pārinieks Aleksejs Ļeonovs, dedzīgs sapņotājs, kurš alkst veikt varoņdarbus, ir tie divi cilvēki, kas gatavi spert soli nezināmajā. Taču neviens pat nespēja iedomāties, ar ko viņiem nāksies saskarties lidojuma laikā. Šajā misijā itin viss, kas vien varēja, notika ne tā kā plānots…Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Kino “Gaisma” / 3D Cinema šonedēļ turpina rādīt arī animācijas filmas “Smurfi. Zudušais ciemats” un “Bēbis Boss”, kā arī piedzīvojumu filmu “Ātrs un bez žēlastības 8”.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri