Valmieras Ziņas

Ķibermanis: Nevaru izskaidrot, kāpēc mums bija tik vājš starts

Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis nevar izskaidrot, kāpēc viņa vadītajai četrinieku ekipāžai sestdien, 24.februārī, Phjončhanas olimpisko spēļu pirmajos divos braucienos bija vājš starts.

Vadībā pēc pirmajiem diviem četrinieku braucieniem atrodas vācieša Frančesko Frīdriha pilotētais četrinieks, kuram 0,29 sekundes zaudē divus stabilus braucienus aizvadījušais mājinieks Vons Jondžons, kamēr trešais vācietis Niko Valters, kurš atpaliek vēl par sešām simtdaļām.

Savukārt dalītā piektajā vietā ir Oskars Melbārdis kopā ar stūmējiem Jāni Strengu, Daumantu Dreiškenu un Arvi Vilkasti, kurus no pirmā trijnieka šķir 0,31 sekunde, kamēr Ķibermanis ar stūmējiem Jāni Jansonu, Helviju Lūsi un Matīsu Mikni noslēdz pirmo desmitnieku.

“Tas labi, ka otrajā braucienā izdevās uzlabot pozīcijas. Domāju, braucieni bija normāli. Protams, kļūdas bija, bet es neteiktu, ka tās bija lielas un rupjas. Tiesa, par startu ir pārdomas,” atzina Ķibermanis, kura ekipāža pēc pirmā brauciena bija 15.vietā.

Pirmajā braucienā Ķibermaņa ekipāža startā uzrādīja tikai 13.laiku, bet otrajā bija desmitā ātrākā.

“Nevaru izskaidrot, kāpēc tāds starts. 13.labākais starts pirmajā braucienā – neesam jau vācieši, lai mēs ar tik vāju startu finišā tik un tā būtu labāko trijniekā,” neizpratnē bija latvietis.

“Otrā virāža šoreiz bija labāka. Varbūt otrajā braucienā bija mazliet sliktāk, bet kopumā bija normāli, lai gan līdz perfektiem bija tālu. Bija kļūdiņas, bet kļūdās visi,” pauda Ķibermanis.

Noslēdzošie divi braucieni četriniekiem tiks aizvadīti svētdien, kad arī notiks Phjončhanas olimpisko spēļu noslēguma ceremonija.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri