Valmieras Ziņas

Kauguru ielas rekonstrukcija varētu sākties šogad vai nākamgad (2)

Iepazīstoties ar ielu sarakstu, kuras paredzēts remontēt Valmierā šogad, vairāki portāla lasītāji komentāros pauda vilšanos par to, ka sarakstā nav minēta Kauguru iela, kas ilgstoši ir sliktā stāvoklī. Šī ir noslogota maģistrālā iela, pa kuru Valmierā iebrauc automašīnas no Cēsu puses. Līdz šim pārējās maģistrālās ielas, pa kurām var iebraukt pilsētā, ir rekonstruētas. Šogad plānots būvēt arī jaunu savienojumu ar apvedceļu – Rietumu industriālo maģistrāli, taču Kauguru ielai joprojām būs jāgaida sava kārta uz rekonstrukciju.

Apsekojot Kauguru ielu, pārliecinājāmies, ka ar bedrīšu lāpīšanu ilgi vairs līdzēt nevarēs, jo brauktuve jau ir vienos ielāpos, tādēļ kļuvusi ļoti nelīdzena. Posmā no Cēsu līdz Rūpniecības ielai nav ietves un veloceliņa, kas ir rada gājējiem un velobraucējiem papildu bīstamību. Lai noskaidrotu, kad beidzot var gaidīt ielas rekonstrukciju un vai var cerēt ne tikai uz brauktuves salabošanu, bet arī uz gājēju/velo celiņa izbūvi, vērsāmies Valmieras pilsētas pašvaldībā. 

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, pašlaik notiek Kauguru ielas pārbūves tehniskā projekta aktualizācija atbilstoši spēkā esošajām normatīvo aktu prasībām.

Ielas pārbūves projekts paredz ielas virsmas seguma atjaunošanu, kā arī gājēju/veloceļa izbūvi. Kauguru ielas posmā no Stacijas līdz Rūpniecības ielai un posmā no Rūpniecības līdz Cēsu ielai gājēju ietves paredzētas ielas abās pusēs, tai skaitā gājēju/veloceļš vienā pusē.

Lai realizētu Kauguru ielas pārbūvi, Valmieras pilsētas pašvaldība jau 2013.gadā pasūtīja ielas pārbūves tehniskā projekta izstrādi. Tehniskais projekts tika izstrādāts ar mērķi piesaistīt Eiropas Savienības 2014.-2020.gada plānošanas perioda finansējumu.

Projekta īstenošanu plānots uzsākt 2018.-2019.gadā.

Jāpiemin, ka šis ielas posms ir iekļauts pilsētas attīstības “Valmieras pilsētas attīstības programmas 2015.-2020.gadam. Integrētās teritoriju investīciju projektu idejas” plānā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Rihards - 13.03.2018 Atbildēt

    Atbalstu ieceri par gājēju/veloceļa izbūvi.

    Gatis - 19.03.2018 Atbildēt

    Došanās ar bērnu uz Kārlienas b/d ar kājām, velo vai auto ir murgs un bīstami. Ceram uz ātrāku ielas rekonstrukciju.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt ierosinājumu pilsētās ielu apstrādei sāls vietā izmantot smiltis?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI Galvenie darba pienākumi: Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām; Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole; Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana; Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē; Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole; Bankas operāciju veikšana; Grāmatvedības uzskaites nodrošināšana ar dažādu izglītības iestādes īstenoto projektu saistītajiem ieņēmumiem un izdevumiem, projektu finanšu plūsmas plānošana; Maksājumu veikšana projektu aktivitāšu ietvaros; Dalība projektu un attīstības plānu rentabilitātes kontrolē. Prasības pretendentam: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi; Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON; Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas; Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint; Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku; Pozitīva un radoša attieksme pret darbu; Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu (no 1200 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas), Pilnu slodzi – 40 h nedēļā, Profesionālo pilnveidi, Teicamus darba apstākļus. Tālrunis informācijai: 27803235. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu projekti@valmierastehnikums.lv līdz 2018.gada 23.aprīlim plkst. 12:00. Profesija: GALVENAIS GRĀMATVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-04-23 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri