Kaufmaņa un Iļjina produktīvais sniegums neglābj “Valmiera/ORDO” no sāpīga zaudējuma Jēkabpilī

Sestdien, 6.janvārī, „Valmiera/ORDO” „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas izbraukuma mačā ar rezultātu 63:67 piekāpās BK “Jēkabpils” vienībai. Rezultatīvākais spēlētājs “Valmiera/ORDO” sastāvā ar 21 gūto punktu bija Jānis Kaufmanis, bet ar kārtējo  “double-double” šosezon izcēlās Viktors Iļjins, kura kontā 19 gūtie punkti un 16 izcīnītās atlēkušās bumbas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera/ORDO”.

Šī vakara spēle Jēkabpilī iesākās ar Kaufmaņa precīzo “lay-up” metienu, uz ko mājinieki atbildēja ar lietuviešu leģionāra Domarks diviem gūtajiem punktiem caurgājienā. Pirmās ceturtdaļas turpinājums aizritēja abpusēji mazrezultatīvā cīņā, kurā aizsardzība uzskatāmi dominēja par spēli uzbrukumā, bet noslēdzās tā ar Domarks pustālo metienu un nelielu vadību mājiniekiem (12:15).

Otrajā ceturtdaļā abas komandas turpināja spēlēt lēni un pacietīgi, un šādā cīņā mazliet ērtāk tomēr jutās “lūši”, kuri visu laiku turēja valmieriešus iedzinēju lomā, un ne reizi tiem neļāva izvirzīties vadībā. Valmieriešu centrs Viktors Iļjins ar drošu spēli postā un pēc tam sekojošo metienu no groza apakšas otrās ceturtdaļas devītajā minūtē panāca neizšķirtu (24:24), bet puslaika izskaņā laukuma saimnieku rindās no divpunktu zonas nekļūdīgi bija Vītiņš un Virsis, kuri atjaunoja +4 jēkabpiliešiem (26:30).

Trešās ceturtdaļas sākumā mājinieki produktīvi darbojās uzbrukumā, turklāt viesiem lielas problēmas soda laukumā sagādāja ne vien “lūšu” pieredzējušie vīri, bet arī savu debijas spēli BK “Jēkabpils” rindās aizvadošais baltkrievs- Vikentjevs. 19 gadus jaunais uzbrucējs īsā brīdī guva četrus punktus, tādejādi ievadot mājinieku “mini” izrāvienu, kurš tika noslēgts ar Vītiņa “trejaci un +10 jēkabpiliešiem (29:39). Šajā brīdi valmieriešu sastāvā īstā brīdī atvērās Kaufmanis, uzsākot viesu atspēlēšanos un līdz trešās ceturtdaļas noslēgumam jau mača vadības grožus bija pārņēmusi “Valmiera/ORDO” (45:47).

Ceturtās ceturtdaļas pirmā puse turpināja aizritēt punkts punktā, līdz tās vidū Kaufmaņa tālmetiens panāca +5 valmieriešiem (54:59). Šajā brīdī laukuma saimnieki deva savu prettriecienu un uz valmieriešu veiksmēm uzbrukumā atbildēja ar Domarks, Vītiņa un Kanberga precīzajiem metieniem divu punktu vērtībā, tādejādi atkal pārņemot spēles vadību (59:60).  Kaufmaņa sodiņš minūti līdz mača beigām atkal panāca +2 viesiem, bet gala vārds šajā spēlē piederēja jau vairākkārt pieminētajām lietuviešu leģionāram Domarkam, kurš 40 sekundes līdz spēles beigām realizēja uzvaru nesošo tālmetienu. Valmieriešiem vēl pašā mača izskaņā bija iespējas panākt pagarinājumu, bet Kaufmaņa tālmetiens lidoja grozam secen un cīņa noslēdzās ar rezultātu 63:67.

BK “Jēkabpils” – “Valmiera/ORDO” 67:63 (15:12, 13:12, 15:21, 22:16)

“Jēkabpils”: Vītiņš 12, Vikentjevs 12, Domarks 11 (7 atl.b), Aleksejevs 9, Magone 6, Kanbergs 5, Virsis 5, Roulends 4, Stiebriņš 3, Štelmahers, Koļesinskis.

“Valmiera/ORDO”: Kaufmanis 21 (9 atl.b), Iļjins 19 (16 atl.b), Elksnis 12, Hāzners 5, Miška 4, Hudins 2, Gersons, Vīksne, Bērziņš, Kāposts.

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA