Valmieras Ziņas

Kādu planšeti izvēlēties bērniem?

Planšetes izvēle sev un kādam citam – tās ir pilnīgi atšķirīgas lietas. Jādomā nevis par savām, bet par cita cilvēka vajadzībām. Nopirkt planšeti kādam citam – tas laikam nav iespējams, izņemot, ja tas “kāds cits” ir jūsu bērns. Bērnam svarīgākais ir planšetes ātrums spēlēm, labs ekrāns, lai varētu priecāties par attēlu, kā arī izturība – jo bērni bieži vien nav sevišķi uzmanīgi. Kādu planšeti izvēlēties bērnam? Uz šo jautājumu jums atbildēsim mēs, Pigu.lt eksperti.

“iPad Mini 2” – tiem, kuri vēlas augstāko kvalitāti par vidēju cenu

Jā, mums jāatzīst, ka “Apple iPad Mini 2” noteikti nav jaunākais “Apple iPad”, taču šobrīd tā ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Parasti “iPad” maksā diezgan daudz, taču “Mini 2” cenai nevajadzētu jūs nobiedēt. Turklāt, garantējam, ka būs apmierinātas arī visas citas jūsu bērna vajadzības – “iPad Mini 2” joprojām ir ļoti ātrs, saņem visus atjauninājumus, kā arī bērnu varēsiet ļoti vienkārši aizsargāt no nevēlama satura.

“iOS” joprojām ir planšetdatoru tirgū, turklāt nedaudz vecākus “iPad” modeļus vienmēr var iegādāties daudz lētāk. “iPad Mini 2” var būt ļoti labs pirkums!

“Sponge Smart 7” – lēts, bet izturīgs variants

Vai vēlaties pasūtīt planšeti, kas maksātu pēc iespējas lētāk? “Sponge Smart 7” ir ideāls variants šajā gadījumā – iegādājoties internetā, tas maksā tikai dažus desmitus eiro, taču ir gana izturīgs. Vislabāk šāds dators ir piemērots mazam bērna. “Smart 7” nav ne jaunākās “Android” operētājsistēmas, nedz īpašu parametru, taču atsauksmes apliecina, ka ar to brīvi var skatīties filmiņas vai video ierakstus “YouTube“, turklāt “Smart 7” ir triecienizturīgs.

“ASUS ZenPad 8” un “10” – tiem, kuri vēlas cenas un kvalitātes attiecību ar “Android“

“ASUS” piedāvā brīnišķīgu cenas un kvalitātes attiecību “Android tirgū”. Tā ir brīnišķīga izvēla jūsu vecākam bērnam – “ZenPad” planšetes ir ātras, skaistas, to ekrāni izceļas ar augstu izšķirtspēju un vispārīgu kvalitāti, “ASUS” bieži piedāvā arī atjauninājumus. Līdzīgi kā “iOS“, jaunākajās “Android” planšetēs var arī aizsargāt bērnu no nepiemērota satura.

Var garantēt, ka “ZenPad” planšete apmierinās gan jūs, gan jūsu bērnus – ja meklējat kaut ko ne sevišķi dārgu, taču jaudīgu un kvalitatīvu, “ZenPad 8” vai “ZenPad 10” pasūtīt iesakām jau tagad.

Tātad, ja meklējat planšeti bērnam, iesakām izvēlēties no šīm minētajām ierīcēm, lai gan Pigu.lt interneta veikalā varat atrast arī citus lieliskus produktus no “Apple”, “Samsung”, “ASUS”, “Prestigio”, “Lenovo” un citiem ražotājiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri