Valmieras Ziņas

Kādu planšeti izvēlēties bērniem?

Planšetes izvēle sev un kādam citam – tās ir pilnīgi atšķirīgas lietas. Jādomā nevis par savām, bet par cita cilvēka vajadzībām. Nopirkt planšeti kādam citam – tas laikam nav iespējams, izņemot, ja tas “kāds cits” ir jūsu bērns. Bērnam svarīgākais ir planšetes ātrums spēlēm, labs ekrāns, lai varētu priecāties par attēlu, kā arī izturība – jo bērni bieži vien nav sevišķi uzmanīgi. Kādu planšeti izvēlēties bērnam? Uz šo jautājumu jums atbildēsim mēs, Pigu.lt eksperti.

“iPad Mini 2” – tiem, kuri vēlas augstāko kvalitāti par vidēju cenu

Jā, mums jāatzīst, ka “Apple iPad Mini 2” noteikti nav jaunākais “Apple iPad”, taču šobrīd tā ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Parasti “iPad” maksā diezgan daudz, taču “Mini 2” cenai nevajadzētu jūs nobiedēt. Turklāt, garantējam, ka būs apmierinātas arī visas citas jūsu bērna vajadzības – “iPad Mini 2” joprojām ir ļoti ātrs, saņem visus atjauninājumus, kā arī bērnu varēsiet ļoti vienkārši aizsargāt no nevēlama satura.

“iOS” joprojām ir planšetdatoru tirgū, turklāt nedaudz vecākus “iPad” modeļus vienmēr var iegādāties daudz lētāk. “iPad Mini 2” var būt ļoti labs pirkums!

“Sponge Smart 7” – lēts, bet izturīgs variants

Vai vēlaties pasūtīt planšeti, kas maksātu pēc iespējas lētāk? “Sponge Smart 7” ir ideāls variants šajā gadījumā – iegādājoties internetā, tas maksā tikai dažus desmitus eiro, taču ir gana izturīgs. Vislabāk šāds dators ir piemērots mazam bērna. “Smart 7” nav ne jaunākās “Android” operētājsistēmas, nedz īpašu parametru, taču atsauksmes apliecina, ka ar to brīvi var skatīties filmiņas vai video ierakstus “YouTube“, turklāt “Smart 7” ir triecienizturīgs.

“ASUS ZenPad 8” un “10” – tiem, kuri vēlas cenas un kvalitātes attiecību ar “Android“

“ASUS” piedāvā brīnišķīgu cenas un kvalitātes attiecību “Android tirgū”. Tā ir brīnišķīga izvēla jūsu vecākam bērnam – “ZenPad” planšetes ir ātras, skaistas, to ekrāni izceļas ar augstu izšķirtspēju un vispārīgu kvalitāti, “ASUS” bieži piedāvā arī atjauninājumus. Līdzīgi kā “iOS“, jaunākajās “Android” planšetēs var arī aizsargāt bērnu no nepiemērota satura.

Var garantēt, ka “ZenPad” planšete apmierinās gan jūs, gan jūsu bērnus – ja meklējat kaut ko ne sevišķi dārgu, taču jaudīgu un kvalitatīvu, “ZenPad 8” vai “ZenPad 10” pasūtīt iesakām jau tagad.

Tātad, ja meklējat planšeti bērnam, iesakām izvēlēties no šīm minētajām ierīcēm, lai gan Pigu.lt interneta veikalā varat atrast arī citus lieliskus produktus no “Apple”, “Samsung”, “ASUS”, “Prestigio”, “Lenovo” un citiem ražotājiem.

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Trešdien gaidāms vējains un pārsvarā saulains laiks

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

Foto: Kokļu meistaru izstāde Kocēnos

SIA „VTU Valmiera”Reģ. Nr. 40003004220  aicina darbā TAKSOMETRA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI:· pasažieru pārvadāšana ar vieglo taksometru · pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs trīs gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · Valmieras pilsētas un tās apkārtnes ceļu pārzināšana · latviešu valodas un svešvalodas zināšanas (krievu, angļu vai vācu) UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Taksometra vadītājs” līdz 2018. gada 26. jūnijam (ieskaitot) iesniegt : · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tos ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00. Informācija 64229919 Profesija: TAKSOMETRA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-26

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā METINĀTĀJU Prasības:  profesionālā vidējā / arodizglītība metinātāja specialitātē  pieredze metinātāja (TIG) darbā  spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties  atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu  pieredze citos metināšanas veidos tiks uzskatīta par priekšrocību Piedāvājam:  Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā  Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu  Sociālās garantijas  Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu  Sakārtotu darba vidi  Iespējams atbalsts transporta izdevumu segšanā Papildus informācija:  Darba vieta- Valmiera  Darba laiks- maiņu/ summētais darba laiks Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz e-pastu darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500. Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-02 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri