Valmieras Ziņas

Kādas smaržas būs piemērotākās vakaram?

Piedzīvojumu meklētāji varētu apliecināt, ka visa jautrība sākas vakarā. Tāpēc dodoties nedaudz izpriecāties un atslābināties, attiecīgi jāsagatavojas. Šajā gadījumā ļoti svarīgs akcents būs smaržas, kas ļaus justies pārliecināti un vienlaikus arī efektīvi nobeigs veidojamo tēlu. Tātad – kā izvēlēties piemērotāko aromātu vakaram?

Pirmkārt, svarīgi pievērst uzmanību savai personībai un atbildēt uz jautājumu – kāds ir Jūsu vakara mērķis? Varbūt vēlaties izcelties ar spilgtām krāsām jaunā kompānijā, bet varbūt vienkārši patīkami pavadīt laiku ar sen neredzētiem draugiem? No tā būs atkarīga arī atbilstošākā aromāta izvēle – tiem, kas vēlas izcelties, būs piemērotas bagātīgas, noslēpumainību izstarojošas austrumnieciskas smaržas, tanī pat laikā maigās rakstura iezīmes palīdzēs atklāt romantiskie puķu aromāti. Par nakts smaržām bieži tiek uzskatīta vaniļas, muskusa vai jasmīna aromāti – šīs sastāvdaļas ir pietiekami intensīvas, tāpēc tās varat atrast daudzu vakaram paredzēto smaržu sastāvā.

Izvēloties smaržas vakaram, nevajadzētu izvairīties no drosmīgākiem risinājumiem, tāpēc lieliski būs piemērotas arī tādas smaržas, kuras citādi neuzdrošināties izmantot ikdienā. Protams, viss ir atkarīgs arī no svētku iemesla – ja atradīsieties pūlī, būs piemērotāki asāki aromāti, savukārt dodoties uz romantiskām vakariņām ar otru pusīti, var izvēlēties maigāku variantu, lai nenomākto viņas izvēli. Lielu dažādo aromātu sortimentu piedāvā interneta veikals 220.lv – šeit savas mīļākās vīriešu un sieviešu smaržas iegādāsieties par pievilcīgu cenu

Lai gūtu maksimālu komfortu vakara svinību laikā, svarīgi pievērst uzmanību ne tikai aromāta izvēlei, bet arī pareizai smaržu formulai. Vērts paturēt prātā, ka EDT tualetes ūdenim ir vieglāka koncentrācija, tāpēc šādu variantu labāk izvēlēties ikdienā, savukārt vakaram būs piemērotākas EDP smaržas, kuru smagāka koncentrācija ilgstošāk saglabāsies uz ķermeņa. Pietiks tikai ar dažiem pilieniem 3–5 stundām, bet vajadzības gadījumā var izvēlēties arī dārgākus variantus, kas ļaus baudīt patīkamu aromātu pat astoņas stundas.

Izvēlētās smaržas saglabāsies vēl ilgstošāk, ja izvēlēsieties pareizu vietu to uzsmidzināšanai. Bieži dzirdēts teiciens, ka jāiesmaržina tās vietas, uz kurām ir patīkami saņemt bučiņas, bet runājot vienkāršākiem vārdiem, smaržas būtu jāuzsmidzina tur, kur var sataustīt pulsu. Kakls, ausu galiņi, plaukstas locītavas iekšpuse un dekoltē zona ir daudz siltākas par pārējām ķermeņa daļām, tāpēc smaržas, reaģējot ar siltumu, daudz ilgstošāk saglabā izteiktu aromātu. Šajā gadījumā palīdzēs arī tādas pašas līnijas ķermeņa kopšanas līdzekļi – šādā veidā vakarā vēl ilgstošāk izdosies izbaudīt izvēlētās smaržas un atstāt neizdzēšamu iespaidu.

Plašu kosmētikas un smaržu izvēli atradīsiet interneta veikalā 220.lv.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri