Valmieras Ziņas

Jūlijs Sajūtu parkā sagādājis vairākus sajūtām bagātus pasākumus

Šī gada vasaras sezona jau spējusi mums sniegt daudz prieka un patīkamu pārsteigumu. Tāpēc turpināsim tvert jaunas sajūtas un to izbaudīt! Šo iemeslu dēļ ir vērts ielūkoties Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka gaidāmo pasākumu programmā.

19.jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tostarp – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam.

Līdzi aicinām ņemt spilvenu un līdzekli pret odiem  – ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

Savukārt, jau 26. jūlijā, pulksten 18.00, ikviens ir aicināts uz zīmēšanu ar ogli kopā ar pasniedzēju Inesi Andersoni. Zīmēšanā iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

Valmieras Pilsētas svētki atzīmēti tiks arī pie mums! To laikā, 28. jūlijā, sākot no 12.00 līdz 16.00, notiks Sniega diena, kad Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. Pēc baso pēdu izaicinājuma par vēdera priekiem parūpēsies “Māsas pie pannām”, kas uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

Arī jūlijā, turpinot sadarbību ar “Valmiermuižas stalli”, piedāvājam izjādes ar zirgiem un ponijiem Sajūtu parka teritorijā. Izjādes norisinās katru ceturtdienu, pulksten 17.00.

Asāku sajūtu cienītājiem katru dienu ir iespēja izbaudīt Taku kokos – pastaigu koku galotnēs ar 4 nobraucieniem no viena Gauju krasta uz otru, kas kopā veido 692 metru garu lidojumu pār gleznaino upi. Tos, kuriem tuvākas mierīgākas un relaksējošākas izklaides, aicinām izbaudīt mūsu 2 kilometrus garo Baskāju taku, kas veidota no dabas un veiklības elementiem.

Lai izbaudītu takas – būsiet gaidīti katru darba dienu, sākot no 9.00 – 19.00. Īpaši draudzīgas cenas piedāvājam darba dienās laikā no 9.00 līdz 12.00.

Lai garām nepalaistu Sajūtu parkā notiekošo, seko mūsu Facebook un Instagram kontiem. Vairāk informācijas: www.sajutuparks.lv

Uz tikšanos Sajūtu parkā!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri