Valmieras Ziņas
makonis
13°C
Vējš: 9 m/s

Jūlijā cer sākt autobusu satiksmi starp Vīlandi un Valmieru (2)

Igaunijas autobusu kompānija “Hansa Bussiliinid” cer saņemt atļauju no atbildīgajām iestādēm, lai varētu jūlijā atklāt maršrutu starp Vīlandi un Valmieru, veicot reisus maršrutā vienu reizi nedēļā, informē Igaunijas laikraksts “Sakala”.

Kā laikrakstam norādījis “Hansa Bussiliinid” vadītājs Vīlandes apriņķī Madiss Leps, sākotnēji bija plānots reisus starp Valmieru un Vīlandi sākt jau maijā, tomēr nav izdevies laikus saņemt nepieciešamās atļaujas no Igaunijas Autoceļu administrācijas.

Plānots, ka autobuss kursēs sestdienās. No Vīlandes autoostas tas izbrauks plkst. 10:00, bet Valmierā ieradīsies 11:35. Atpakaļceļā autobuss dosies plkst 15:15, bet Vīlandē ieradīsies 16:50.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau šī gada martā informēja, ka “Hansa Bussiliinid” vēlas atvērt autobusa maršrutu starp Vīlandi un Valmieru, jo Igaunijas iedzīvotāji aizvien vairāk dodas braucienos uz Latviju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Es - 20.06.2017 Atbildēt

    Tas nav priekš mums.. tik neizdevīgi laiki un tikai 6diena.. piecos esmu tur un kā lai atpakaļ tieku? Igauņiem forši.

      Amanda Saulīte - 20.06.2017 Atbildēt

      nu bet tas tak domāts tieši igauņiem, lai viņi te brauktu iepirkties, ne jau Igaunija domās par valmieriešu transportēšanu uz Viljandi. Jā, starp citu, pēc Jāņasētas izdotās karšu grāmatas, kur latviskots lērums pasaules vietvārdu, pareizi ir Viljande… Bet nu kuru tas interesē..

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmiera ir bērniem draudzīga pilsēta?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ – 27. oktobrī Valmierā, no plkst. 12:00 līdz 16:00 Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 19 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 62.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 67.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri