Valmieras Ziņas

Jūlijā cer sākt autobusu satiksmi starp Vīlandi un Valmieru (2)

Igaunijas autobusu kompānija “Hansa Bussiliinid” cer saņemt atļauju no atbildīgajām iestādēm, lai varētu jūlijā atklāt maršrutu starp Vīlandi un Valmieru, veicot reisus maršrutā vienu reizi nedēļā, informē Igaunijas laikraksts “Sakala”.

Kā laikrakstam norādījis “Hansa Bussiliinid” vadītājs Vīlandes apriņķī Madiss Leps, sākotnēji bija plānots reisus starp Valmieru un Vīlandi sākt jau maijā, tomēr nav izdevies laikus saņemt nepieciešamās atļaujas no Igaunijas Autoceļu administrācijas.

Plānots, ka autobuss kursēs sestdienās. No Vīlandes autoostas tas izbrauks plkst. 10:00, bet Valmierā ieradīsies 11:35. Atpakaļceļā autobuss dosies plkst 15:15, bet Vīlandē ieradīsies 16:50.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau šī gada martā informēja, ka “Hansa Bussiliinid” vēlas atvērt autobusa maršrutu starp Vīlandi un Valmieru, jo Igaunijas iedzīvotāji aizvien vairāk dodas braucienos uz Latviju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Es - 20.06.2017 Atbildēt

    Tas nav priekš mums.. tik neizdevīgi laiki un tikai 6diena.. piecos esmu tur un kā lai atpakaļ tieku? Igauņiem forši.

      Amanda Saulīte - 20.06.2017 Atbildēt

      nu bet tas tak domāts tieši igauņiem, lai viņi te brauktu iepirkties, ne jau Igaunija domās par valmieriešu transportēšanu uz Viljandi. Jā, starp citu, pēc Jāņasētas izdotās karšu grāmatas, kur latviskots lērums pasaules vietvārdu, pareizi ir Viljande… Bet nu kuru tas interesē..

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri