Valmieras Ziņas

Jūlijā cer sākt autobusu satiksmi starp Vīlandi un Valmieru (2)

Igaunijas autobusu kompānija “Hansa Bussiliinid” cer saņemt atļauju no atbildīgajām iestādēm, lai varētu jūlijā atklāt maršrutu starp Vīlandi un Valmieru, veicot reisus maršrutā vienu reizi nedēļā, informē Igaunijas laikraksts “Sakala”.

Kā laikrakstam norādījis “Hansa Bussiliinid” vadītājs Vīlandes apriņķī Madiss Leps, sākotnēji bija plānots reisus starp Valmieru un Vīlandi sākt jau maijā, tomēr nav izdevies laikus saņemt nepieciešamās atļaujas no Igaunijas Autoceļu administrācijas.

Plānots, ka autobuss kursēs sestdienās. No Vīlandes autoostas tas izbrauks plkst. 10:00, bet Valmierā ieradīsies 11:35. Atpakaļceļā autobuss dosies plkst 15:15, bet Vīlandē ieradīsies 16:50.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau šī gada martā informēja, ka “Hansa Bussiliinid” vēlas atvērt autobusa maršrutu starp Vīlandi un Valmieru, jo Igaunijas iedzīvotāji aizvien vairāk dodas braucienos uz Latviju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Es - 20.06.2017 Atbildēt

    Tas nav priekš mums.. tik neizdevīgi laiki un tikai 6diena.. piecos esmu tur un kā lai atpakaļ tieku? Igauņiem forši.

      Amanda Saulīte - 20.06.2017 Atbildēt

      nu bet tas tak domāts tieši igauņiem, lai viņi te brauktu iepirkties, ne jau Igaunija domās par valmieriešu transportēšanu uz Viljandi. Jā, starp citu, pēc Jāņasētas izdotās karšu grāmatas, kur latviskots lērums pasaules vietvārdu, pareizi ir Viljande… Bet nu kuru tas interesē..

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Trešdien gaidāms vējains un pārsvarā saulains laiks

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

Foto: Kokļu meistaru izstāde Kocēnos

SIA „VTU Valmiera”Reģ. Nr. 40003004220  aicina darbā TAKSOMETRA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI:· pasažieru pārvadāšana ar vieglo taksometru · pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs trīs gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · Valmieras pilsētas un tās apkārtnes ceļu pārzināšana · latviešu valodas un svešvalodas zināšanas (krievu, angļu vai vācu) UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Taksometra vadītājs” līdz 2018. gada 26. jūnijam (ieskaitot) iesniegt : · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tos ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00. Informācija 64229919 Profesija: TAKSOMETRA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-26

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā METINĀTĀJU Prasības:  profesionālā vidējā / arodizglītība metinātāja specialitātē  pieredze metinātāja (TIG) darbā  spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties  atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu  pieredze citos metināšanas veidos tiks uzskatīta par priekšrocību Piedāvājam:  Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā  Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu  Sociālās garantijas  Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu  Sakārtotu darba vidi  Iespējams atbalsts transporta izdevumu segšanā Papildus informācija:  Darba vieta- Valmiera  Darba laiks- maiņu/ summētais darba laiks Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz e-pastu darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500. Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-02 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri