”Jelgava” Staicelē pārliecinoši apspēlē ”Valmiera Glass ViA” futbolistus

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 15. septembrī Staicelē tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 21. kārtas spēle, kurā ”Valmiera Glass ViA” mājas spēlē uzņēma ”Jelgava” komandu. Lai arī zaudējuši vārtus jau 3. minūtē, drošu uzvaru ar 4:1 guva jelgavnieki, informē synottipvirsliga.lv.

Mača rezultāts 1:0 kļuva jau 3. minūtē, kad centrējumu no kreisā flanga vārtu guvumā pārvērta Rikardo Grejs. Izlīdzinājumu viesi panāca 16. minūtē, kad ātrā pretuzbrukumā vārtus guva Daniils Hvoiņickis (1:1). Vadībā jelgavniekus izvirzīja Ivo Minkevičs, kurš bija pirmais pie valmieriešu vārtsarga Elvja Arnava atsistās bumbas sev pašā priekšā, tādā veidā rupji kļūdoties, kas jelgavniekiem ļāva gūt otros vārtus. Uzreiz pēc puslaika pārtraukuma ”Jelgava” guva trešos vārtus – valmieriešiem kļūdoties savā laukuma pusē, Zemgales klubam padevās sekmīgs pretuzbrukums, ko ar precīzu sitienu vārtos noslēdza Mindaugs Grigarāvičs (1:3). Punktu spēlei lika Gurams Lukava, realizējot 11 metru soda sitienu un uzstādot mača beigu rezultātu 1:4 jelgavnieku labā.

Nākamo spēli ”Jelgava” aizvadīs svētdien, 23. septembrī, kad savā laukumā uzņems ”Spartaku”, savukārt ”Valmiera Glass ViA” mājas spēlē Staicelē tiksies ar ”Ventspili”.