Valmieras Ziņas

Jaungada sagaidīšanas svinības koncertzālē “Valmiera”

Jaunas tradīcijas sākums – pirmā Jaunā gada sagaidīšanas balle koncertzālē “Valmiera”. Lai svinīgi sagaidītu Jauno gadu ir jābūt telpai, mūzikai un svētku galdam, tāpēc Jauno gadu koncertzālē “Valmiera” ieskandināsim kopā ar grupu “Dziļi violets”, kuru būsiet redzējuši un dzirdējuši “Pusnakts šovā septiņos”. Vakara vadītāji – Uģis Melderis un Mikus Frišfelds. Pasākuma sākums plkst. 21:00.

Programmā:
– balle ar grupu “Dziļi violets”;
– jautrs atskats uz iepriekšējo gadu kopā ar Uģi Melderu un Miku Frišfeldu;
– siltais un aukstais svētku galds;
– salūts blakus, Valmieras centrā;
– intrigai – daži pārsteigumi.

– fotostūris

Visa koncertzāles komanda būs gatava uzņemt viesus, lai vakars sāktos plkst. 21:00 ar sagaidīšanas dzērieniem un vakaram piemērotu fona mūziku. Darbosies bārs ar Jaunajam gadam atbilstošiem dzērieniem, sarunām un mūziku. Pēc salūta turpināsim svinēt Jauno gadu ar dejām grupas “Dziļi violets” pavadībā.

Biļetes cena 55 eiro, kurā ietilpst vieta pie galdiņa, svētku galds, mūzika un vakara programma. Biļetes iespējams iegādāties restorānā “Vecpuisis”. Tālrunis uzziņai un galdiņu rezervācijai 27774427.

 

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri