Valmieras Ziņas
makonis
3°C
Vējš: 8 m/s

Jaungada sagaidīšanas svinības koncertzālē “Valmiera”

Jaunas tradīcijas sākums – pirmā Jaunā gada sagaidīšanas balle koncertzālē “Valmiera”. Lai svinīgi sagaidītu Jauno gadu ir jābūt telpai, mūzikai un svētku galdam, tāpēc Jauno gadu koncertzālē “Valmiera” ieskandināsim kopā ar grupu “Dziļi violets”, kuru būsiet redzējuši un dzirdējuši “Pusnakts šovā septiņos”. Vakara vadītāji – Uģis Melderis un Mikus Frišfelds. Pasākuma sākums plkst. 21:00.

Programmā:
– balle ar grupu “Dziļi violets”;
– jautrs atskats uz iepriekšējo gadu kopā ar Uģi Melderu un Miku Frišfeldu;
– siltais un aukstais svētku galds;
– salūts blakus, Valmieras centrā;
– intrigai – daži pārsteigumi.

– fotostūris

Visa koncertzāles komanda būs gatava uzņemt viesus, lai vakars sāktos plkst. 21:00 ar sagaidīšanas dzērieniem un vakaram piemērotu fona mūziku. Darbosies bārs ar Jaunajam gadam atbilstošiem dzērieniem, sarunām un mūziku. Pēc salūta turpināsim svinēt Jauno gadu ar dejām grupas “Dziļi violets” pavadībā.

Biļetes cena 55 eiro, kurā ietilpst vieta pie galdiņa, svētku galds, mūzika un vakara programma. Biļetes iespējams iegādāties restorānā “Vecpuisis”. Tālrunis uzziņai un galdiņu rezervācijai 27774427.

 

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā RADIOLOGA ASISTENTU/ RADIOGRĀFERU DIAGNOSTISKĀS RADIOLOĢIJAS NODAĻĀ Galvenie amata pienākumi: · Sadarbībā ar ārstu radiologu vai patstāvīgi veikt diagnostiskās radioloģijas izmeklējumus; · Veikt pacientu aprūpi diagnostiskajā radioloģijā; Ievērot un nodrošināt radiācijas drošību un aizsardzību; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība kvalifikācijā – radiologa asistents vai bakalaura grāds radioloģijā - radiogrāfera kvalifikācijā; reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reāģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas un maiņu darbs, summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atlagojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vecākā radiogrāfera Agneses Ivanes, tel. 29516621 Profesija: RADIOLOGA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2017-12-27 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv Izglītības līmenis: 4.līmeņa profesionālā kvalifikācija

Mūsu partneri