Valmieras Ziņas

Jauna sezona, jauns sākums – “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”

Jau no pirmā augusta, Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas komanda “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzsākusi intensīvus treniņus, gatavojoties jaunajai sezonai. Spēlētāji aizvadīto sezonu noslēdza ar sudrabu medaļām LBL2 turnīrā, piekāpjoties spēcīgajai un pieredzējušajai “BK Jelgava/BJSS”. Saistībā ar to, ka Jelgavas komanda atteicās no piedāvājuma spēlēt Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā, Valmieras studentiem automātiski tika piedāvāta ceļazīme uz augstāko līgu. Tomēr klubs, nopietni apsverot visus apstākļus, no piedāvājuma atteicās galvenokārt īsā laika posma dēļ izsvērta un pārdomāta lēmuma pieņemšanai. Dalība augstākajā basketbola divīzijā atlikta uz tuvāko nākotni. Līdz šim “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolistu iegūtais sudrabs un Studentu basketbolu līgas zelts pagājušajā sezonā bija lielākie komandas sasniegumi kluba pastāvēšanas, informē basketbola klubs.

 

Jauna sezona, jauns sākums – tas šobrīd raksturo komandu. Šogad klubu vadīs jauns menedžeris – Miks Aivars Mūrnieks, taču treniņos motivēs un mācīs pieredzes bagātais trenera asistents un Valmieras basketbola leģenda – Sandis Amoliņš. Komandai no šī gada ir pievienojusies fizioterapeite, LSPA absolvente – Līva Muižniece, kura pagājušajā vasarā pieredzi krāja ar Latvijas sieviešu basketbola valsts jaunatnes izlasēm. Arī spēlētāju rindās ir manāmas jaunas sejas. Piemēram, LBL2 sastāvam pievienojies Dinārs Sārs, kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” fārmklubā, spēlējot LBL3 divīzijā. Tāpat pirmo reizi studentu LBL2 komandas sastāvā varēs redzēt Valteru Liepiņu, kurš aizvadījis vairākas sezonas Valmieras JBSS jaunatnes komandās. 

Šo piektdien, 6.oktobrī, komanda atklās 2017./2018.gada basketbola sezonu ar mājas spēli pret “Gulbenes Buki/BJSS”. Agrāk skatītāji pulcējās Valmieras 5. vidusskolā, taču grandioziem svētkiem nepieciešamas lielas tribīnes. Līdz ar to skatītāji tiks laipni gaidīti Vidzemes Olimpiskajā centrā. Lai gan daudzas lietas ir mainījušās, no pārbaudītām vērtībām komanda šajā sezonā nav atteikusies, līdz ar to par mača atmosfēru parūpēsies Bārs “Tinte”, taču skaļākajiem un aktīvākajiem līdzjutējiem būs iespēja iegūt balvas no bāra “Strops”.

Mača sākums: plkst. 19:00. Ieeja bez maksas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri