Valmieras Ziņas

J.Baiks: J.Daliņa stadiona pārbūves dēļ tradīciju nevar pārtraukt

Veselības likstu dēļ gaidāmajā Valsts prezidenta balvā vieglatlētikā nepiedalīsies Latvijas vadošā šķēpmetēja Madara Palameika un tāllēcēja Lauma Grīva, trešdien, 13.jūnijā, preses konferencē sacīja Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidente Ineta Radēviča.

Tradīcijām bagātākās vieglatlētikas sacensības Baltijā – Valsts prezidenta balva vieglatlētikā – norisināsies piektdien un sestdien Ogrē. Divas dienas Baltijas valstu un Baltkrievijas spēcīgākie vieglatlēti cīnīsies gan individuālajās disciplīnās, gan par spēcīgākās vieglatlētikas komandas titulu.

“Pēc pagājušā gada sacensībām bija ļoti ilgs pārdomu brīdis par to, kā turpināt strādāt. Šīs sacensības bija stabils Valmieras zīmols, taču, ņemot vērā, ka Jāņa Daliņa stadions ir gandrīz nojaukts un piedzīvo izmaiņas, sacensības notiks Ogrē. Ar Vieglatlētikas savienību pārrunājām, ka nevar šo tradīciju pārtraukt. Paldies Ogres pašvaldībai, kas ļāva organizēt šīs sacensības savā pilsētā. Bāze Daliņa stadionā pēc rekonstrukcijas būs ļoti laba un piemērota varbūt pat daudz nozīmīgākām sacensībām,” izteicās Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Baiks arī atklāja, ka Jāņa Daliņa stadionā lielākā daļa tribīņu ēkas jau ir nojaukta un tiek veidota būvbedre vieglatlētikas manēžai.

“Jau no 1995.gada Prezidenta balvas sacensības ir neatņemama vieglatlētikas sezonas kalendāra sastāvdaļa. Par galveno balvu cīnīsies arī Latvijas izlase. Tā ir lieliska iespēja pacīnīties plecu pie plecu. Priecē, ka esam labākajā sastāvā, izņemot Grīvu un Palameiku, kurām ir veselības problēmas. Ceram uz komandas uzvaru,” tikmēr teica Radēviča.

LVS prezidente arī izteicās, ka Latvijas jaunieši centīsies izpildīt normatīvus šī gada pasaules U-20 čempionāta 4×100 un 4×400 metru stafetēs.

Gaidāmās sacensības tiešraidē tiks translētas “LMT Straumē”.

Savukārt viens no vadošajiem Latvijas šķēpmetējiem Gatis Čakšs, kurš nesen ar rezultātu 83,89 metri uzvarēja “Rīgas kausos”, Prezidenta balvā piedalīsies pirmo gadu.

“Esmu sajūsmā par šīm sacensībām un gatavs sacensties arī pret Igaunijas un Lietuvas pārstāvjiem. Ogres stadionā esmu metis šķēpu vairākas reizes un uzskatu, ka šī vieta ir patīkama,” teica Čakšs. “Šobrīd gatavojos Eiropas čempionātam un svarīgi ir nostartēt labi arī Prezidenta balvas izcīņā. Vienmēr ir cerība uzlabot savu personīgo rekordu. Pēc 83 metru pārvarēšanas ir sajūta, ka mest ir vieglāk. Pirms tam mērķēju tikt pāri 80 metriem, bet šobrīd tā vairs nešķiet tik grūti sasniedzama latiņa.”

Sacensības tiks aizvadītas jau 24.reizi, no tām jau septīto gadu formātā, kur par uzvaru kopvērtējumā cīnās Baltijas valstu vieglatlētu komandas. Pērn komandu kopvērtējumā ar piecu punktu pārsvaru triumfēja Latvija. Lai arī tā dominējusi pēdējos divos gados, pirms tam uzvaras guvušas arī Igaunija un Lietuva.

Piektdienas vakarā norisināsies krāšņa sacensību atklāšanas ceremonija, kurā atlētus sveiks Latvijas prezidents Raimonds Vējonis un citas valsts amatpersonas, kā arī uzstāsies Valmieras grupa “Age of Stones” un Latvijas vieglatlētikas zvaigznes stadionā svinīgi ienesīs karogu un iedegs sacensību lāpu.

Šīs sacensības no citām atšķiras ar to, ka uzvarētājus individuālajās disciplīnas apbalvo uzreiz norises vietā, savukārt Prezidenta kausu ieguvējus gan komandu, gan individuālajā kopvērtējumā apbalvo vēlāk, īpašā pieņemšanā pie Valsts prezidenta.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Naktī uz ceturtdienu vietām Vidzemē līs un būs liels vējš

Konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018” 3.vieta atjaunotajam daudzdzīvokļu namam Stacijas ielā 22

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: Nodrošināt personas datu pārvaldību atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai; Papildināt personas datu drošības pārvaldības stratēģiju un nodrošināt tās īstenošanu; Identificēt drošības riskus, analizēt tos un izstrādāt pasākumu plānu risku novēršanai un mazināšanai. Nodrošināt personas datu aizsardzības risku vadību; Uzturēt un aktualizēt datu apstrādes reģistru; Organizēt darbinieku apmācības un sniegt darbiniekiem konsultācijas datu aizsardzības jomā; Organizēt iekšējas pārbaudes personas datu aizsardzības atbilstībai. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā; personas datu aizsardzības speciālista kvalifikācija vai vēlme to apgūt, nokārtojot pārbaudījumu datu valsts inspekcijā; prasme izstrādāt iekšējos normatīvos aktus; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; labas analītiskās prasmes; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2018.gada 22.jūnijam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla nodaļas vadītājas Sanitas Kandeles, tel.29443898. Profesija: DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-06-22 Kontaktpersona: Sanita Kandele

Mūsu partneri