Valmieras Ziņas

Izsludināts jauns izaicinājums aktīvās atpūtas veicināšanai – “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei”

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu, kā arī mudinātu iedzīvotājus ikdienā vairāk laika veltīt aktīvai atpūtai, Valmieras pilsētas pašvaldība izsludina izaicinājumu “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei”. Ikviens, kurš sevi uzskata par valmierieti vai pilsētas atbalstītāju, aicināts reģistrēt savus noskrietos, nosoļotos, noslēpotos u.c. sportiski aktīvi veiktos kilometrus, lai kopīgiem spēkiem mērotu ceļu apkārt zemeslodei – sakrātu kopumā 40 000 km, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča.

Lai pieņemtu izaicinājumu, jāreģistrējas lietotnē Endomondo. Pieteikties izaicinājumam iespējams ŠEIT. Programma uzskaitīs ceļā pavadītos kilometrus, kas veikti, neizmantojot transportu – ejot, skrienot, nūjojot, slēpojot, slidojot vai braucot ar skrituļslidām.

“Veiksmīgas uzņēmējdarbības, radošas un konkurētspējīgas izglītības sistēmas, pozitīvi domājošas un uz attīstību virzītas sabiedrības pamatā ir vesels, darbīgs, enerģisks un kustīgs cilvēks. Valmieras galvenā vērtība ir cilvēks, tādēļ rosinām mūsu iedzīvotājus arvien jauniem sasniegumiem un vienlaikus saņemam apstiprinājumu, ka Valmiera ir nerimstoša straujuma pilna pilsēta. Valmierieši var paveikt ļoti daudz, un to apliecinās arī šis izaicinājums, kura laikā kopīgi mērosim ceļu apkārt zemeslodei,”

ir pārliecināts Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Iedzīvotāji, kuri piedalās izaicinājumā, aicināti savus aktīvās atpūtas mirkļus iemūžināt arī foto vai īsos video un dalīties ar tiem sociālos tīklos, norādot tēmturi “ArValmierasVardu”. Tādējādi veselīgā dzīvesveida ziņa un Valmieras vārds tiks nesti pasaulē.

Izaicinājuma dalībnieki, kuri godīgi būs reģistrējuši visvairāk paša aktīvi pavadītos kilometrus, izaicinājuma noslēgumā saņems piemiņas balvas no Valmieras pilsētas pašvaldības. Pārsteiguma balvas būs arī aktīvākajiem veselīga dzīvesveida popularizētājiem sociālos tīklos.

Izaicinājums “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” tiek rīkots, atbalstot arī SIA “ZAAO” vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai” ar mērķi Latvijai tās simtgadē dāvināt sportiskāku, veselīgāku un aktīvāku sabiedrību. Šis jau ir otrais izaicinājums, ko piedāvā Valmieras pilsētas pašvaldība. Pirmajā akcijā cilvēki tika aicināti reģistrēt savas aktīvi pavadītās minūtes. Tajā nepilna gada laikā kopīgi tika reģistrētas 5 159 640 stundas, kas mērāmas kā 5,98 gadi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina gan ambulatoro, gan diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU Poliklīnikas Otolaringologa kabinetā Galvenie amata pienākumi: sagatavot ārsta kabinetu pacientu pieņemšanai; koordinēt pacientu plūsmu; sagatavot pacientus manipulāciju veikšanai; veikt nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras; noformēt nepieciešamo dokumentāciju; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams ambulatorās vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas darbs; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Poliklīnikas virsmāsas Ingas Birkavas, tālr. 29547505. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-05 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri