Valmieras Ziņas

Izsludināts jauns izaicinājums aktīvās atpūtas veicināšanai – “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei”

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu, kā arī mudinātu iedzīvotājus ikdienā vairāk laika veltīt aktīvai atpūtai, Valmieras pilsētas pašvaldība izsludina izaicinājumu “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei”. Ikviens, kurš sevi uzskata par valmierieti vai pilsētas atbalstītāju, aicināts reģistrēt savus noskrietos, nosoļotos, noslēpotos u.c. sportiski aktīvi veiktos kilometrus, lai kopīgiem spēkiem mērotu ceļu apkārt zemeslodei – sakrātu kopumā 40 000 km, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča.

Lai pieņemtu izaicinājumu, jāreģistrējas lietotnē Endomondo. Pieteikties izaicinājumam iespējams ŠEIT. Programma uzskaitīs ceļā pavadītos kilometrus, kas veikti, neizmantojot transportu – ejot, skrienot, nūjojot, slēpojot, slidojot vai braucot ar skrituļslidām.

“Veiksmīgas uzņēmējdarbības, radošas un konkurētspējīgas izglītības sistēmas, pozitīvi domājošas un uz attīstību virzītas sabiedrības pamatā ir vesels, darbīgs, enerģisks un kustīgs cilvēks. Valmieras galvenā vērtība ir cilvēks, tādēļ rosinām mūsu iedzīvotājus arvien jauniem sasniegumiem un vienlaikus saņemam apstiprinājumu, ka Valmiera ir nerimstoša straujuma pilna pilsēta. Valmierieši var paveikt ļoti daudz, un to apliecinās arī šis izaicinājums, kura laikā kopīgi mērosim ceļu apkārt zemeslodei,”

ir pārliecināts Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Iedzīvotāji, kuri piedalās izaicinājumā, aicināti savus aktīvās atpūtas mirkļus iemūžināt arī foto vai īsos video un dalīties ar tiem sociālos tīklos, norādot tēmturi “ArValmierasVardu”. Tādējādi veselīgā dzīvesveida ziņa un Valmieras vārds tiks nesti pasaulē.

Izaicinājuma dalībnieki, kuri godīgi būs reģistrējuši visvairāk paša aktīvi pavadītos kilometrus, izaicinājuma noslēgumā saņems piemiņas balvas no Valmieras pilsētas pašvaldības. Pārsteiguma balvas būs arī aktīvākajiem veselīga dzīvesveida popularizētājiem sociālos tīklos.

Izaicinājums “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” tiek rīkots, atbalstot arī SIA “ZAAO” vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai” ar mērķi Latvijai tās simtgadē dāvināt sportiskāku, veselīgāku un aktīvāku sabiedrību. Šis jau ir otrais izaicinājums, ko piedāvā Valmieras pilsētas pašvaldība. Pirmajā akcijā cilvēki tika aicināti reģistrēt savas aktīvi pavadītās minūtes. Tajā nepilna gada laikā kopīgi tika reģistrētas 5 159 640 stundas, kas mērāmas kā 5,98 gadi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri