Valmieras Ziņas
makonis
16°C
Vējš: 6 m/s

Ietriecoties betona blokā, Valmierā gājis bojā velosipēdists (1)

13.septembrī, pulksten 21:20 Valmierā, virzienā no Grīšļu ielas uz Cēsu ielu, pa vecā šaursliežu dzelzceļa uzbērumu, 1955.gadā dzimis vīrietis, vadot velosipēdu, nebija pietiekoši uzmanīgs, kā rezultātā, uzbrauca betona blokam. Vīrietis krita un notikuma vietā no gūtajām traumām gāja bojā. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

12.septembrī, pulksten 7:00 Strenču novadā, Sedā, Parka ielā, no Sedas pansionāta uz mežu ogot devies 1960.gadā dzimis vīrietis, kurš līdz 13.septembrim tā arī nav atgriezies pansionātā. Sākotnēji, darbinieki pašu spēkiem mēģinājuši kungu atrast, taču vēlāk tika iesaistīti arī Valsts policijas darbinieki. 13.septembrī, pulksten 10:20 kungs tika atrasts Strenču novadā, Plāņu pagastā, pārsalis, taču dzīvs. Noskaidrojies, ka vīrietis pārvietojās ratiņ krēslā, pakritis un nav varējis paša spēkiem atgriezties pansionātā. Kungs nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 10 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 11 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija vienu bojāgājušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies četri vadītāji. Noformēti 100 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 42 bija par ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Kate - 17.09.2017 Atbildēt

    Līdzjūtība tuviniekiem.
    Bet par to bloku,velosipedists brauca vakarā. Pēc 21:00 ir jau tumšs,un to bloku nemaz pamanīt nevar tumsā,izskatās pēc smiltīm.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina jaunā centra apļa izbraukšanas shēma?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BURTNIEKU NOVADA PAŠVALDĪBA aicina darbā Izglītības pakalpojumu speciālistu (-i) (UZ NENOTEIKTU LAIKU) Prasības pretendentam: • Augstākā izglītība; • pieredze pedagoga, lietveža vai grāmatveža darbā; • pieredze izglītības darbu vadīšanā, koordinēšanā iestādē tiks uzskatīta par priekšrocību; • pārzināt valsts izglītības sistēmu un pedagogu darbību reglamentējošus dokumentus; • elastība, precizitāte, atbildības sajūta; • darbs ar Microsoft Office programmām labā lietotāja līmenī; • labas latviešu valodas zināšanas; • labas komunikācijas un sadarbības prasmes; • ļoti labas analītiskās un laika plānošanas prasmes; • spēja orientēties LR normatīvajos aktos. Galvenie pienākumi: • Koordinēt ar izglītību saistīto jautājumu risināšanu pašvaldībā, t.sk. izglītības iestāžu kultūras un sporta pasākumi, ar izglītību saistītu attīstības projektu realizācija, skolu padomes, līgumu sagatavošana par pašvaldību savstarpējiem norēķiniem, skolu pedagogu tarifikācijas, izglītojamo uzskaite u.c.; • Plānot un pārraudzīt struktūrvienības “izglītības papildpakalpojumi” budžetu; • Savas kompetences ietvaros sagatavot informāciju un lēmumprojektus iesniegšanai pašvaldības pastāvīgajās komitejās un komisijās; • Skolēnu nodarbinātības vasarā pašvaldībā un tās struktūrvienībās koordinēšana; • Organizēt transporta abonementu biļešu iegādi/izlietojumu; • Sadarboties ar Izglītības pārvaldi deleģēto funkciju ietvaros. Motivētu pieteikuma vēstuli un CV, vēlams ar izglītību apliecinošo dokumentu kopijām, iesūtīt līdz 2017.gada 6. oktobrim pa pastu Vanagu ielā 4, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, LV-4219; pa faksu 64238257, vai e-pastu info@burtniekunovads.lv. Informācija pa tālruni 29388422.

Mūsu partneri