Valmieras Ziņas

Iedzīvotāji uzstāda slēdzamu atkritumu konteinera novietni

Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Rīgas ielā 28 iedzīvotāji ir labiekārtojuši savas mājas pagalmu un uzstādījuši slēdzamu atkritumu konteinera novietni. Šāda iniciatīva radusies no iedzīvotāju vēlmes samazināt atkritumu apjomu, kā arī sakārtot mājas pagalmu.

Regulāri saskārāmies ar to, ka mājai paredzētajos sadzīves atkritumu konteineros atkritumus izmet personas, kas nav mājas iedzīvotāji, rezultātā konteineri tika pārpildīti, kā arī atkritumi novietoti blakus konteineriem, kas radīja nekārtību mājas pagalmā. Maksa par atkritumu apsaimniekošanu tiek aprēķināta par aizvesto atkritumu apjomu un sadalīta atbilstoši iedzīvotāju skaitam, tādēļ iedzīvotāji bija spiesti norēķināties par visu aizvesto atkritumu apjomu.

Lai uzlabotu situāciju un samazinātu iedzīvotājiem maksu par atkritumu apsaimniekošanu, iedzīvotāji pieņēma lēmumu uzstādīt slēgta tipa atkritumu konteinera novietni. Sadarbībā ar SIA”EVAL” tika izgatavota un uzstādīta ar kodu atslēgu aprīkota atkritumu konteinera novietne, kurai piekļuve ir tikai mājas iedzīvotājiem.

Pēc nojumes uzstādīšanas esam samazinājuši sadzīves atkritumu apjomu vairāk nekā divas reizes, mājas iedzīvotāji maksā mazāk par atkritumu apsaimniekošanu un nojumes dizains veiksmīgi iekļaujas daudzdzīvokļu mājai pieguļošajā teritorijā. Esam aprēķinājuši, ka iedzīvotāju ieguldījums nojumes uzstādīšanā atmaksāsies aptuveni sešu mēnešu laikā.

Būsim par sakārtotu vidi un mazākiem maksājumiem!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri