Valmieras Ziņas

“Grandu Cīņas” uzņem apgriezienus; šovakar tiks aizvadīts jau trešais posms

Vidzemes Augstskolas studenti sporta sacensībās „Grandu Cīņas” ir gatavi turpināt cīņu par uzvaru kopvērtējumā, šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadot jau trešo posmu, kura ietvaros dalībnieki sacentīsies slidotprasmē, ar komandām izpildot dažādus stafešu elementus uz ledus. Sacensību sākums plānots plkst. 19:00, un tās vērot klātienē aicināts ikviens interesents!

Ja nav iespējams ierasties uz sporta spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā, pieejama arī video tiešraide, kurai sekot līdzi iespējams Vidzemes Augstskolas YouTube kanālā – https://ej.uz/live_gc3

Pēc diviem aizvadītiem posmiem kopvērtējuma tabulā vērojama blīva konkurence vairāku komandu starpā. Šobrīd tabulas paša augšgalā atrodas biznesa vadības studentu komanda „Smaids līdz ausīm”, kura pirmajā posmā pusfinālā piekāpās apvienotajai KECE un MSŽ komandai, bet otrajā posmā spēja izcīnīt uzvaru. Viņiem seko tūrisma organizācijas un vadības komanda „Mazel TOV”, kas otrajā posmā izcīnīja otro vietu, taču viņiem ar viena punkta starpību seko iepriekš minētā apvienotā KECE un MSŽ komanda „Visneiedomājamākā nekomunikabilitāte”.

Katrā no posmiem studenti sacenšas kādā no sporta disciplīnām, kas ļauj aptvert visus sporta klubus, ar kuriem „Vidzemes Augstskola” ir noslēgusi sadarbības līgumus, un vēl vairāk. Pirmajā posmā Vidzemes Olimpiskā centra zālē tika aizvadītas sacensības volejbolā, savukārt otrajā posmā tās bija sacensības basketbolā un florbolā, šodien – trešajā posmā – stafetes sagaidāmas uz ledus, bet noslēgumā – futbols.

„Grandu Cīņas” ir sporta spēles Vidzemes Augstskolas studentiem, kurām šogad mainīts formāts – pirmo reizi sporta spēles “Grandu Cīņas” norisinās četros posmos, kas ir nebijis pasākums Latvijas augstāko mācību iestāžu vidū. Ja iepriekšējos gados komandu sastāvu veidošanas formāts bija starp kopmītnēm, Valmierā dzīvojošajiem un ārvalstu studentiem, tad šogad veiktas izmaiņas – komandas sastāvus veido pēc studiju programmā studējošajiem.

Paldies par atbalstu pasākuma īstenošanā saka – Kartinga halle High Voltage, A/S „Cēsu Alus”, Vidzemes Olimpiskais centrs, A/S „Tallink”, A. Zariņa Zīmogu fabrika, bārs „Tinte”, Valmieras Ziņas, Vidzemes Augstskola, Baldones Waterjump, Piebalgas Porcelāna fabrika, Valmieras novada pašvaldība, Valmieras teātris, SIA „Livonia”, Valmieras hokeja klubs, „Stropa” pica, “Red Bull”, Rexona un veikparkam „Rancho parks”. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešama vēl viena pašapkalpošanās automazgātava?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri