Valmieras Ziņas

Foto: Tuvojas noslēgumam Valmieras jaunā Peldbaseinu kompleksa būvniecība

Portālam “Valmieras Ziņas” tika dota iespēja apmeklēt Valmieras jaunā Peldbaseinu kompleksu, kura būvdarbi tuvojas noslēgumam. 

Kā informēja SIA “Vidzemes olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētājs Artis Jansons, celtnieki plāno būvdarbus pabeigt aprīļa beigās. Pēc tam sāksies Peldbaseinu kompleksa iekārtu pārbaudes un tas tiks gatavots nodošanai ekspluatācijā. A.Jansons pagaidām atturējās nosaukt kompleksa atvēršanas datumu.

Jau iepriekš rakstījām, ka Peldbaseinu kompleksa lielajā baseinā būs astoņi 25 metrus gari celiņi, kuru dziļums no 1,2 līdz 2,3 metriem. Peldbaseinā ir ievērotas Starptautiskās Peldēšanas federācijas prasības, lai tajā varētu rīkot starptautiskas sporta sacensības un Peldēšanas federācija atzītu sasniegtos rezultātus. Tribīnēs pie lielā baseina sportistiem līdzi just varēs 300 skatītāju.

Vēl kompleksā būs divi 12,5 metru gari bērnu baseini. Vienā no tiem dziļums būs no 0,6 līdz 0,9 metriem, bet otrā no 0,9 līdz 1,1 metram. Izbūvēta arī rehabilitācijas zona ar baseiniem, vannām, pirtīm un terapijas kabinetiem, sauso treniņu zona, 300 vietu ģērbtuves, medicīnas kabineti, multifunkcionāla zāle, kafejnīca, kā arī telpas tehniskajām vajadzībām. 

Baseina ūdens sildīšanai tiks izmantotas energoefektīvas un inovatīvas tehnoloģijas, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu un videi draudzīgu baseina ēkas funkcionēšanu, taupot resursus.

Otrajā būvniecības kārtā Peldbaseinu komplekss tiks savienots ar Vidzemes Olimpisko centru un viesnīcu “Naktsmājas”, nodrošinot tās klientiem ērtu pieeju baseinam un pārējai sporta infrastruktūrai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešama vēl viena pašapkalpošanās automazgātava?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri