Valmieras Ziņas

Foto: Notikusi akcija “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā”

Kocēnu novada uzņēmēji un pašvaldība 30. aprīlī un 1. maijā piedāvāja ikvienam izbaudīt pavasara un aktīvās sezonas iesākšanos ar akciju “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā”. Akcijas veidotāji piedāvāja ceļotājiem dažādas interesantas aktivitātes un iesaistīja tos nelielā spēle, un pēc tam apbalvoja veiksmīgākos ceļotājus.

30. aprīlī un 1. maijā ikviens bija aicināts izmantot iespēju un piedalīties akcijā “Pavasara vaibsti Kocēnu novadā” , kurā bija iespēja apmeklēt tādus objektus kā – Mucu muzejs, kur bija iespēja izbaudīt ekskursiju par mucu izgatavošanu un uzspēlēt “mucingu”, saimniecībā “Medus kāre” bija iespēja doties ekskursijā un uzzināt, kā top medus, Krēslu kolekcijas un keramikas darbnīcā “Lejas brežģi”  bija iespēja doties ekskursijā un uzzināt apkaimes krēslu darinātāju meistaru darbu un tradīcijas, ražotne “Vaidavas keramika” piedāvāja doties ekskursijā un uzzināt, kā tiek ražoti māla trauki, savukārt  Krodziņš “Mazais Ansis” – ikvienam, kurš nosauca īpašos vārdus “pavasara vaibsti” deva iespēju saņemt atlaidi 10% apmērā maltītei. Akcijā tika iesaistīti dabas objekti, tādi kā – “Sietiņiezis”, Svētvieta “Zilaiskalns” un Dikļu dabas koncertzāle. Tāpat tika piedāvātas ekskursijas Kokmuižā un Pārgājiens “Pavasara vaibsti”  no Kocēnu sporta nama līdz Rubenei, pa ceļam iegriežoties vīna darītavā “Matilde” un “Caurumkrogā”.

Apmeklējot iepriekš minētos tūrisma uzņēmumus un objektus bija iespēja reģistrēties loterijai. Katrā objektā bija uzstādīta kastīte ar QR kodu, kuru noskenējot varēja reģistrēties. Ja nebija iespēja šādā veidā reģistrēties, tad varēja atzīmēties blociņā. Kopumā reģistrēto skaits sasniedza 164, bet kā rādīja akcijas organizatoru pieredze, bija vairāki ceļotāji, kas izmantoja akcijas iespēju, bet nereģistrējās, jo tas nebija pats svarīgākais.

Visi, kuri bija reģistrējušies trīs akcijas objektos, piedalījās lielajā loterijā, kur tika pie balvām no “Vaidavas keramikas rūpnīcas”, “Mucu muzeja”, Krodziņa “Mazais Ansis”, vīna darītavas “Matilde”, saimniecības “Medus Kāre”. Savukārt tie kas bija reģistrējušies mazāk kā trīs objektos, piedalījās Kocēnu novada suvenīru izlozē. Kopsummā bija 16 laimīgās lozes.  

Izvērtējot akcijas norisi, Kocēnu novada projektu un tūrisma speciālists Toms Treimanis saka, ka: “Akcija noteikti vērtējama, kā izdevusies, jo tika iekustināti tūrisma uzņēmēji pēc salīdzinoši garās ziemas sezonas, tika veicināta ceļotāju aktivitāte novadā un pats galvenais, ka tika iepriecināti cilvēki,  jo viņi varēja aizvadīt divas aizraujošas dienas pie mums – Kocēnu novadā”. Pēc cilvēku atsauksmēm arī var spriest, ka akcija ir bijusi patīkama un tieši tas kas vajadzīgs, lai izietu ārpus mājām.  Apkopojot akcijas rezultātus, populārākais objekts ir bijis dabas objekts Sietiņiezis un uzreiz aiz tā ierindojas ražotne “Vaidavas keramika”, bet trešais populārākais objekts bijis svētvieta “Zilaiskalns”.

Akcijas organizators Toms Treimanis priecājas par sekmīgi aizvadīto akciju un plāno noteikti to atkārtot jau nākamajā gadā, bet šobrīd tiek plānoti jau tuvākie pasākumi – kā “Kino pedālis 2018” Kocēnos, Muzeju nakts Caurumkrogā un pārgājiens Zilākalna pusē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai vajadzētu ieviest referendumus pašvaldībās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Naktī uz ceturtdienu vietām Vidzemē līs un būs liels vējš

Konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018” 3.vieta atjaunotajam daudzdzīvokļu namam Stacijas ielā 22

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: Nodrošināt personas datu pārvaldību atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai; Papildināt personas datu drošības pārvaldības stratēģiju un nodrošināt tās īstenošanu; Identificēt drošības riskus, analizēt tos un izstrādāt pasākumu plānu risku novēršanai un mazināšanai. Nodrošināt personas datu aizsardzības risku vadību; Uzturēt un aktualizēt datu apstrādes reģistru; Organizēt darbinieku apmācības un sniegt darbiniekiem konsultācijas datu aizsardzības jomā; Organizēt iekšējas pārbaudes personas datu aizsardzības atbilstībai. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā; personas datu aizsardzības speciālista kvalifikācija vai vēlme to apgūt, nokārtojot pārbaudījumu datu valsts inspekcijā; prasme izstrādāt iekšējos normatīvos aktus; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; labas analītiskās prasmes; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2018.gada 22.jūnijam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla nodaļas vadītājas Sanitas Kandeles, tel.29443898. Profesija: DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-06-22 Kontaktpersona: Sanita Kandele

Mūsu partneri