Valmieras Ziņas

FBK “Valmiera” jaunatnes sistēmā sākas jaunā sezona

Jaunā florbola sezona ir sākusies arī florbola kluba “Valmiera” jaunatnes sistēmā – septembra beigās un oktobra sākumā startē Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāts visās vecumgrupās. Valmiera var lepoties ar vienu no lielākajiem florbola klubiem, kas jaunatnes sistēmā pulcē ap 100 jaunajiem florbolistiem.

Bērni un jaunieši FBK “Valmiera” jaunatnes sistēmā trenējas dažādās vecumgrupās – treniņiem var pievienoties bērni no 5 gadu vecuma. Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionātā Valmieras jauno florbolistu komandas startē astoņās vecumgrupās, U8 – U16. Jaunie florbolisti U8 vecumgrupā Valmierā ir nokomplektējuši pat divas komandas.

U8-U12 vecumgrupas Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionātā tiekas septiņos sabraukumu posmos, sezonas garumā izspēlējot katra komanda ar katru. Pēc pirmā apļa rezultātiem komandas tiek sadalītas 2 divīzijās un izspēlē 2.apli, noskaidrojot vietu sadalījumu sezonā. U13-U16 vecumgrupās komandas cīnās 2 divīzijās, ar katru pretinieku tiekoties 2 reizes – savā laukumā un izbraukumā. Dalību izslēgšanas spēlēs turpina 6 labākās komandas, uzvarētājus katrā posmā noskaidrojot 2 spēļu summā, bet spēlēs par 3.un 1.vietu – 1 spēlē.

Informācija par Jaunatnes čempionāta norisi, spēļu laikiem un rezultātu šeit: http://www.floorball.lv/lv/2016/jaunatne

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri