Valmieras Ziņas

Elza Rozentāle aicina uz koncertu Valmierā

10.novembrī, Mārtiņdienā, ar koncertprogrammu “Putna Lidojums” koncertzālē “Valmiera” uzstāsies dziedātāja Elza Rozentāle un grupa “Bur Mani”. Programmu veidos latviešu tautasdziesmas un orģinālkompozīcijas ar Dainu vārdiem, kā arī populāras melodijas latviešu valodā.

Koncertprogramma “Putna lidojums” jau piepildījusi Liepājas koncertzāli “Lielais Dzintars”, Mālpils muižu, Ventspili, kultūras pili “Ziemeļblāzma”, kā arī trīs reizes K.K. Fon Stircka villu Rīgā. Valmieras koncertzāle būs pati pēdējā pietura “Putna lidojumam”, tomēr šī programma šoreiz būs nedaudz citādāka. Par to stāsta pati Elza:

“Šoreiz “Putna Lidojums” būs tepat, virs Latvijas ārēm. Mēs nelidosim uz siltajām zemēm. Tas varētu būt zvirbulēna lidojums, kurš visu gadu dzīvo Latvijā un māk čivināt tikai dzimtajā valodā. Koncertā visi kopā varēsim dziedāt līdzi gan latviešu tautasdziesmām, kuras veidotas jaunās apdarēs, gan populārām latviešu melodijām, kā, piemēram, “Dūdieviņš” un “Piekūns skrien debesīs”. Dzirdēsiet arī manas etnodžeza grupas “Bur Mani” oriģinālkompozīcijas ar Dainu vārdiem, kurās klausītāji saklausīs, cik senais latviešu kultūras mantojuma vēstījums ir aktuāls arī šī gadsimta ikdienā un iederīgs arī mūsdienu mūzikas tendencēs. ”

Daudzi klausītāji dziedātāju Elzu Rozentāli iepazina TV šovā “Izklausies redzēts” un uz Palladium koncertzāles skatuves ikgadējos Cabaret koncertiestudējumos vai pateicoties dziesmai  “Dullais Dauka”. Elza Rozentāle ir pazīstama ar savu muzikālo daudzveidību. Viņai ir etnodžeza grupa “Bur Mani”, elektrosvinga projekts “Electric Elza”. Viņa dzied džezu un roku, kā arī latviešu estrādi un folkloru, kur meklējams viņas muzikālā ceļa sākums.

Līdzās solistei Elzai Rozentālei etnodžeza kvartetu “Bur Mani” veido Toms Poišs, Kaspars Kurdeko un Kaspars Vizulis. Mūziķi kopā izstrādā kvarteta koncertprogrammas – komponē oriģinālmūziku un aranžē tautas dziesmas, radot paši savu neatkārtojamo laika ritējumu. Kvarteta repertuārā latviešu tautas gudrības iegūst mūsdienu veidolu, rada siltu un meditatīvu atmosfēru, kurā starp mūziķiem un klausītājiem veidojas īpaša burvības un kopības sajūta.

Elzas Rozentāles koncerts “Putna Lidojums” 10. novembrī plkst. 19:00 notiks koncertzālē “Valmiera”. Biļetes ir pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā , kā arī tās būs nopērkamas koncerta norises vietā līdz pat koncerta sākumam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Trešdien gaidāms vējains un pārsvarā saulains laiks

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

Foto: Kokļu meistaru izstāde Kocēnos

SIA „VTU Valmiera”Reģ. Nr. 40003004220  aicina darbā TAKSOMETRA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI:· pasažieru pārvadāšana ar vieglo taksometru · pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs trīs gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · Valmieras pilsētas un tās apkārtnes ceļu pārzināšana · latviešu valodas un svešvalodas zināšanas (krievu, angļu vai vācu) UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Taksometra vadītājs” līdz 2018. gada 26. jūnijam (ieskaitot) iesniegt : · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tos ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00. Informācija 64229919 Profesija: TAKSOMETRA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-26

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā METINĀTĀJU Prasības:  profesionālā vidējā / arodizglītība metinātāja specialitātē  pieredze metinātāja (TIG) darbā  spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties  atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu  pieredze citos metināšanas veidos tiks uzskatīta par priekšrocību Piedāvājam:  Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā  Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu  Sociālās garantijas  Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu  Sakārtotu darba vidi  Iespējams atbalsts transporta izdevumu segšanā Papildus informācija:  Darba vieta- Valmiera  Darba laiks- maiņu/ summētais darba laiks Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz e-pastu darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500. Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-02 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri