Valmieras Ziņas

“Džentlmenis ar pannu” viesojas Valmieras pilsdrupu estrādē

Vasarā, kad Valmieras Drāmas teātra aktieri atpūšas pēc garā darba cēliena, kultūras cienītājus priecē apkārtējo novadu amatierteātri. Jau astoto gadu notiek bezmaksas brīvdabas izrādes ciklā „Vasaras vakari teātru spēlēs”. Jūnija beigās šī gada pirmā izrāde gan notika Valmieras Kultūras centrā. Ar izrādi „Es vēlos, lai mani mīl” viesojās Kocēnu novada teātris „Volatus”. Zāle bija skatītāju pilna.

Ceturtdien, 12.jūlijā, Valmieras pilsdrupu estrādē notika otrā šīs vasaras izrāde – Kauguru pagasta amatierteātra „Vīzija” komēdija „Džentlmenis ar pannu”.

Ja pilsdrupu estrāde aktieriem varbūt ir pietiekoši liela, tad skatītājiem atvēlēto solu rindu ir daudz par maz. Siltais ceturtdienas vakars pulcēja daudz teātra mīļotāju, aktieru draugu un radu, kuri atrada sēdvietas gan uz pilsdrupu mūriem, gan zālītē.

Monikas Zīles luga priecēja skatītājus ar asprātīgiem dialogiem, pārpratumiem, ciema tenkām un intrigām, mīlestības meklējumiem un laimīgām beigām. Stupānu ģimenes lomās iejutās Aija Dubova, Gvido Vilnis Krūmiņš un Ilona Plaude, neatvairāmo savedējas lomu lieliski spēlēja Raita Tutina, bet veikalnieci – Inga Miruškina, kopīgu valodu atrada māksliniece Ruta un auto remontmeistars Zigmārs (Mārīte Muhina un Dainis Muhins), savukārt viss vijās un tinās ap jauno pagasta speciālistu Edgaru Rimšu, kuru atveidoja Artis Birzleja.

„Vīzija” rudenī svinēs jau 20.dzimšanas dienu, bet trešo gadu to veiksmīgi vada režisors Oskars Morozovs. Viņš klātesošos aicināja apmeklēt arī nākamo izrādi „Diriģents”, kas jau rīt plkst.15.00 notiks Mūrmuižas estrādē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina gan ambulatoro, gan diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU Poliklīnikas Otolaringologa kabinetā Galvenie amata pienākumi: sagatavot ārsta kabinetu pacientu pieņemšanai; koordinēt pacientu plūsmu; sagatavot pacientus manipulāciju veikšanai; veikt nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras; noformēt nepieciešamo dokumentāciju; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams ambulatorās vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas darbs; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Poliklīnikas virsmāsas Ingas Birkavas, tālr. 29547505. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-05 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri