Valmieras Ziņas

Cempu un Paula Valdena ielu pārbūve sekmē uzņēmējdarbības attīstību Valmierā

28.septembrī ekspluatācijā pēc pārbūves tika pieņemtas Cempu un Paula Valdena ielas. To pārbūve ir ieguldījums komercdarbības attīstībā Valmierā, stiprinot pašvaldības attīstības programmā noteikto ekonomisko teritoriju izaugsmi un investīciju apjoma pieaugumu.

Projekta realizēšanai tika izvēlētas pilsētas ražošanas teritorijā esošās Cempu un Paula Valdena ielas. Pirms pārbūves ceļa segas konstrukcija nebija piemērota arvien pieaugošajai transporta slodzei un jaunām satiksmes plūsmām, kā arī transporta kustības organizācija un infrastruktūra nespēja nodrošināt optimālu piekļuvi uzņēmējdarbības objektiem.

Cempu iela ir nozīmīgs transporta koridors uzņēmējiem, kas darbojas gan pilsētā, gan aiz tās robežām. Savukārt Paula Valdena iela kalpo kā funkcionāls pilsētas savienojums ar industriālo teritoriju. Līdz šim projekta īstenošanas laikā teritorijā bāzētajos uzņēmumos ir radītas vairāk nekā 60 jaunas darbavietas, ieguldot vairāk nekā 3 723 000 eiro darbības attīstīšanai. Arī turpmākajos gados uzņēmēji plāno ieguldīt ievērojamus finanšu līdzekļus produkcijas ražošanas attīstībā un jaunu darbavietu radīšanā.  

Viens no Cempu ielas lielākajiem izaicinājumiem bija saistīts ar gājēju un velobraucēju satiksmes drošību. Cempu ielas posmā no Brenguļu ielas līdz dzelzceļa pārvadam ielas kreisajā pusē bija izbūvēta ietve. Taču, tā kā pārējā Cempu ielas posmā ietvju nebija, gājēji un velobraucēji bija spiesti pārvietoties pa ceļa nomali. Jaunizbūvētās ietves un veloceliņi rada iespēju Cempu ielas komercdarbības teritorijā nokļūt strādājošajiem, kas pārvietojas ar kājām vai ar velosipēdiem. Projekta ietvaros tika veikta arī četru sabiedriskā transporta pieturvietu platformu izbūve, ko izmantos gan komercdarbības teritorijā strādājošie, gan apkārtējo māju iedzīvotāji un zemes īpašnieki.

Brauktuves un ietvju kvalitātes uzlabošana ir atbalsts uzņēmumiem efektīvākai darbības nodrošināšanai, tādējādi palielinot privāto investīciju apjomu Valmierā. Projekta “Uzņēmējdarbības attīstību veicinošas satiksmes infrastruktūras un inženierkomunikācijas pārbūve Cempu un Paula Valdena ielu industriālo teritoriju attīstībai” kopējās izmaksas – 3 707 715,75 EUR, tai skaitā ERAF finansējums – 3 060 945,77 EUR.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina gan ambulatoro, gan diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU Poliklīnikas Otolaringologa kabinetā Galvenie amata pienākumi: sagatavot ārsta kabinetu pacientu pieņemšanai; koordinēt pacientu plūsmu; sagatavot pacientus manipulāciju veikšanai; veikt nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras; noformēt nepieciešamo dokumentāciju; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams ambulatorās vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas darbs; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Poliklīnikas virsmāsas Ingas Birkavas, tālr. 29547505. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-05 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri