Valmieras Ziņas

Cempu un Paula Valdena ielu pārbūve sekmē uzņēmējdarbības attīstību Valmierā

28.septembrī ekspluatācijā pēc pārbūves tika pieņemtas Cempu un Paula Valdena ielas. To pārbūve ir ieguldījums komercdarbības attīstībā Valmierā, stiprinot pašvaldības attīstības programmā noteikto ekonomisko teritoriju izaugsmi un investīciju apjoma pieaugumu.

Projekta realizēšanai tika izvēlētas pilsētas ražošanas teritorijā esošās Cempu un Paula Valdena ielas. Pirms pārbūves ceļa segas konstrukcija nebija piemērota arvien pieaugošajai transporta slodzei un jaunām satiksmes plūsmām, kā arī transporta kustības organizācija un infrastruktūra nespēja nodrošināt optimālu piekļuvi uzņēmējdarbības objektiem.

Cempu iela ir nozīmīgs transporta koridors uzņēmējiem, kas darbojas gan pilsētā, gan aiz tās robežām. Savukārt Paula Valdena iela kalpo kā funkcionāls pilsētas savienojums ar industriālo teritoriju. Līdz šim projekta īstenošanas laikā teritorijā bāzētajos uzņēmumos ir radītas vairāk nekā 60 jaunas darbavietas, ieguldot vairāk nekā 3 723 000 eiro darbības attīstīšanai. Arī turpmākajos gados uzņēmēji plāno ieguldīt ievērojamus finanšu līdzekļus produkcijas ražošanas attīstībā un jaunu darbavietu radīšanā.  

Viens no Cempu ielas lielākajiem izaicinājumiem bija saistīts ar gājēju un velobraucēju satiksmes drošību. Cempu ielas posmā no Brenguļu ielas līdz dzelzceļa pārvadam ielas kreisajā pusē bija izbūvēta ietve. Taču, tā kā pārējā Cempu ielas posmā ietvju nebija, gājēji un velobraucēji bija spiesti pārvietoties pa ceļa nomali. Jaunizbūvētās ietves un veloceliņi rada iespēju Cempu ielas komercdarbības teritorijā nokļūt strādājošajiem, kas pārvietojas ar kājām vai ar velosipēdiem. Projekta ietvaros tika veikta arī četru sabiedriskā transporta pieturvietu platformu izbūve, ko izmantos gan komercdarbības teritorijā strādājošie, gan apkārtējo māju iedzīvotāji un zemes īpašnieki.

Brauktuves un ietvju kvalitātes uzlabošana ir atbalsts uzņēmumiem efektīvākai darbības nodrošināšanai, tādējādi palielinot privāto investīciju apjomu Valmierā. Projekta “Uzņēmējdarbības attīstību veicinošas satiksmes infrastruktūras un inženierkomunikācijas pārbūve Cempu un Paula Valdena ielu industriālo teritoriju attīstībai” kopējās izmaksas – 3 707 715,75 EUR, tai skaitā ERAF finansējums – 3 060 945,77 EUR.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri