Valmieras Ziņas

Borisa un Ināras Teterevu fonds turpinās sniegt atbalstu mērķtiecīgai labdarībai novados (+VIDEO)

Šodien, 11. oktobrī, Valmieras integrētajā bibliotēkā septiņi kopienu fondi ar saviem parakstiem apliecināja apņemšanos turpināt Kopienu filantropijas attīstības programmu, līdz 2022. gadam piesaistot resursus vismaz pusotra miljona eiro apmērā 500 labdarības projektu īstenošanai 26 pašvaldībās.

Apņemšanos parakstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds un kopienu fondi no Talsiem, Valmieras, Alūksnes un Apes, Kandavas, Limbažiem, Viduslatgales un Ķekavas.

Pēc parakstīšanas fondu pārstāvji piedalījās Valmieras novada fonda īstenotajā labdarības pasākumā – Elīzas Purmales piemiņas vijoles pasniegšanā Valmieras mūzikas skolā. Līdz šim Valmieras mūzikas skolas audzēkņiem pasniegtas jau sešas vijoles.

Borisa un Ināras Teterevu fonds ir nozīmīgākais kopienu filantropijas veicinātājs Latvijā. Fonda atbalstītā Kopienu filantropijas attīstības programma ir iespēja kopienu fondiem veikt mērķtiecīgu labdarību ārpus galvaspilsētas. Kopš 2012. gada čaklā darbā kopienu fondi iecerēm savās apkaimēs ir piesaistījuši 1,3 miljonus eiro, informēja Borisa un Ināras Teterevu fonda pārstāve Diana Germane.

Kopienu fondi savā apkaimē izzina sabiedrības vajadzības, piesaista ziedojumus un citus resursus sava novada iedzīvotāju svarīgām iecerēm un gādā par šo ieceru īstenošanu. Tas nodrošina plānotas un mērķtiecīgas kopienu filantropijas attīstību. Plašāk par kopienu fondu darbību Latvijā lasiet šeit.

2010. gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Fonda atbalstītie labdarības projektu rezultāti aptver simtiem tūkstošu iedzīvotāju Latvijā un iedzīvotājus 10 valstīs ārpus Latvijas teju visos kontinentos. Plašāka informācija: www.teterevufonds.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri