Valmieras Ziņas
makonis
6°C
Vējš: 8 m/s

Bijušajā Valmieras Mākslas skolas akmens ēkā veidos Jauniešu māju

Bijušās Valmieras Mākslas skolas akmens ēka Mākslinieku ielā 2 pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal tiks apdzīvota. Sadarbībā ar Valmieras Jaunatnes centru “Vinda” (VJC “Vinda”) tajā tiks veidota Jauniešu māja, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Bulmeistare.

“Jauniešu rezidencē notiks ne tikai organizēti pasākumi, meistarklases, sarunu vakari. Ikviens būs laipni gaidīts, lai atrastu domubiedrus, rakstītu projektus, kurus īstenot gan Valmierā, gan ārpus Latvijas robežām. Jaunieši varēs aktīvi un lietderīgi pavadītu brīvo laiku: spēlēt galda tenisu, novusu u.c. spēles, kopā muzicēt, notiks jauniešu domes/iniciatīvas grupas sanāksmes, kur tiks plānoti un organizēti kultūras, sporta, izklaides pasākumi. Mājas kapacitāte un aprīkojums nodrošina arī viesu uzņemšanu un draudzēšanos ar jauniešiem no citām pilsētām,”

stāsta VJC “Vinda” direktore Sanita Loze.

Telpu nepieciešamība gan jauniešu, gan speciālistu darbā ar jauniešiem dienaskārtībā bija jau ilgāku laiku. “Tiekoties ar jauniešiem forumos, vairākkārt ir izskanējusi vēlme par vietu Valmierā, kur satikties, neformālā gaisotnē izrunāt risinājumus dažādiem problēmjautājumiem un kalt plānus jaunām idejām, pasākumiem. Arī citu pašvaldību pieredzē esam guvuši apstiprinājumu, ka šādas jauniešu mājas vai jaunatnes centri tiek veidoti visā Latvijā, neiekļaujot tos interešu izglītības iestādē, kur tiek īstenotas interešu izglītības programmas pedagogu vadībā. Jauniešu māja ir vieta, kur pamatdarbība vairāk ir vērsta uz darbu ar jaunatni. Valmieras jauniešiem ir nepieciešamas plašas telpas savu iniciatīvu īstenošanai. Citu pašvaldību pieredze rāda arī to, ka darbs ar jauniešiem iegūst pavisam citu atdevi pēc tam, kad šādas telpas tiek izveidotas. Uzskatām, ka Valmierā tādas noteikti ir nepieciešamas, lai jaunieši nedalītos mazās grupiņās, bet darbotos kopā,” skaidro S.Loze.

Plānots, ka ēkā būs vieta, kur īstenot pašu izstrādātās idejas, piemēram, rīkojot kino vakarus, mūzikas festivālus. Ēka Mākslinieku ielā 2 būs arī vienkārši satikšanās vieta jauniešiem, pavadot kopā laiku, atrodot domubiedrus.

Jau oktobrī jaunajās telpās ir paredzēta informatīvā sanāksme jauniešu organizācijām, stāstu vakars par uzņēmējdarbību, draudzīgas sarunas, kā arī Visu svēto dienas atzīmēšana. Novembrī gaidāms “Iedvesmu kosmoss jauniešiem”, kā arī tiks plānots forums, un decembrī – jau par tradīciju kļuvušais pasākums “Jauniešu Gada balva 2017”, kā arī notiks gatavošanās Ziemassvētkiem.

VJC “Vinda” pārvaldībā nodot nekustamā īpašuma daļu Mākslinieku ielā 2 tika nolemts Valmieras pilsētas pašvaldības 28.septembra domes sēdē.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārdevējs/-a Maxima X veikalā Valmierā, Nākotnes ielā 2. Mēs Tev uzticēsim: - izvietot preces, - pārbaudīt preču marķējuma atbilstību cenu zīmēm, - kontrolēt preču derīguma termiņus, - laipni apkalpot pircējus. Ko mēs gaidām: - vidējo vai vidējo speciālo izglītību, - latviešu valodas zināšanas atbilstoši B1 līmenim, - krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, - vēlams pieredzi līdzīgā amatā, - vēlmi un spēju aktīvi strādāt. Ko Tu iegūsi: - stabilu atalgojumu vienmēr laikā, - bezmaksas pusdienas, - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai, - veselības apdrošināšanu (pēc 1 nostrādāta gada), - apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi. Pieteikties vari: -sūtot CV uz e-pastu personals1@maxima.lv, -aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā -aizpildot anketu tuvākajā Maxima veikalā. Ja ir kādi jautājumi zvani veikala direktorei Nataļjai 26007850 vai uz bezmaksas tālruni 80000088. Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu. SIA Maxima Latvija, reģ.nr.LV40003520643. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Nākotnes iela, 2 Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2017-12-26 Kontaktpersona: personals1@maxima.lv, 80000088 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā RADIOLOGA ASISTENTU/ RADIOGRĀFERU DIAGNOSTISKĀS RADIOLOĢIJAS NODAĻĀ Galvenie amata pienākumi: · Sadarbībā ar ārstu radiologu vai patstāvīgi veikt diagnostiskās radioloģijas izmeklējumus; · Veikt pacientu aprūpi diagnostiskajā radioloģijā; Ievērot un nodrošināt radiācijas drošību un aizsardzību; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība kvalifikācijā – radiologa asistents vai bakalaura grāds radioloģijā - radiogrāfera kvalifikācijā; reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reāģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas un maiņu darbs, summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atlagojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vecākā radiogrāfera Agneses Ivanes, tel. 29516621 Profesija: RADIOLOGA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2017-12-27 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv Izglītības līmenis: 4.līmeņa profesionālā kvalifikācija

Mūsu partneri