Valmieras Ziņas

Bijušajā Valmieras Mākslas skolas akmens ēkā veidos Jauniešu māju

Bijušās Valmieras Mākslas skolas akmens ēka Mākslinieku ielā 2 pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal tiks apdzīvota. Sadarbībā ar Valmieras Jaunatnes centru “Vinda” (VJC “Vinda”) tajā tiks veidota Jauniešu māja, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Bulmeistare.

“Jauniešu rezidencē notiks ne tikai organizēti pasākumi, meistarklases, sarunu vakari. Ikviens būs laipni gaidīts, lai atrastu domubiedrus, rakstītu projektus, kurus īstenot gan Valmierā, gan ārpus Latvijas robežām. Jaunieši varēs aktīvi un lietderīgi pavadītu brīvo laiku: spēlēt galda tenisu, novusu u.c. spēles, kopā muzicēt, notiks jauniešu domes/iniciatīvas grupas sanāksmes, kur tiks plānoti un organizēti kultūras, sporta, izklaides pasākumi. Mājas kapacitāte un aprīkojums nodrošina arī viesu uzņemšanu un draudzēšanos ar jauniešiem no citām pilsētām,”

stāsta VJC “Vinda” direktore Sanita Loze.

Telpu nepieciešamība gan jauniešu, gan speciālistu darbā ar jauniešiem dienaskārtībā bija jau ilgāku laiku. “Tiekoties ar jauniešiem forumos, vairākkārt ir izskanējusi vēlme par vietu Valmierā, kur satikties, neformālā gaisotnē izrunāt risinājumus dažādiem problēmjautājumiem un kalt plānus jaunām idejām, pasākumiem. Arī citu pašvaldību pieredzē esam guvuši apstiprinājumu, ka šādas jauniešu mājas vai jaunatnes centri tiek veidoti visā Latvijā, neiekļaujot tos interešu izglītības iestādē, kur tiek īstenotas interešu izglītības programmas pedagogu vadībā. Jauniešu māja ir vieta, kur pamatdarbība vairāk ir vērsta uz darbu ar jaunatni. Valmieras jauniešiem ir nepieciešamas plašas telpas savu iniciatīvu īstenošanai. Citu pašvaldību pieredze rāda arī to, ka darbs ar jauniešiem iegūst pavisam citu atdevi pēc tam, kad šādas telpas tiek izveidotas. Uzskatām, ka Valmierā tādas noteikti ir nepieciešamas, lai jaunieši nedalītos mazās grupiņās, bet darbotos kopā,” skaidro S.Loze.

Plānots, ka ēkā būs vieta, kur īstenot pašu izstrādātās idejas, piemēram, rīkojot kino vakarus, mūzikas festivālus. Ēka Mākslinieku ielā 2 būs arī vienkārši satikšanās vieta jauniešiem, pavadot kopā laiku, atrodot domubiedrus.

Jau oktobrī jaunajās telpās ir paredzēta informatīvā sanāksme jauniešu organizācijām, stāstu vakars par uzņēmējdarbību, draudzīgas sarunas, kā arī Visu svēto dienas atzīmēšana. Novembrī gaidāms “Iedvesmu kosmoss jauniešiem”, kā arī tiks plānots forums, un decembrī – jau par tradīciju kļuvušais pasākums “Jauniešu Gada balva 2017”, kā arī notiks gatavošanās Ziemassvētkiem.

VJC “Vinda” pārvaldībā nodot nekustamā īpašuma daļu Mākslinieku ielā 2 tika nolemts Valmieras pilsētas pašvaldības 28.septembra domes sēdē.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Trešdien gaidāms vējains un pārsvarā saulains laiks

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

Foto: Kokļu meistaru izstāde Kocēnos

SIA „VTU Valmiera”Reģ. Nr. 40003004220  aicina darbā TAKSOMETRA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI:· pasažieru pārvadāšana ar vieglo taksometru · pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs trīs gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · Valmieras pilsētas un tās apkārtnes ceļu pārzināšana · latviešu valodas un svešvalodas zināšanas (krievu, angļu vai vācu) UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Taksometra vadītājs” līdz 2018. gada 26. jūnijam (ieskaitot) iesniegt : · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tos ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00. Informācija 64229919 Profesija: TAKSOMETRA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-26

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā METINĀTĀJU Prasības:  profesionālā vidējā / arodizglītība metinātāja specialitātē  pieredze metinātāja (TIG) darbā  spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties  atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu  pieredze citos metināšanas veidos tiks uzskatīta par priekšrocību Piedāvājam:  Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā  Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu  Sociālās garantijas  Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu  Sakārtotu darba vidi  Iespējams atbalsts transporta izdevumu segšanā Papildus informācija:  Darba vieta- Valmiera  Darba laiks- maiņu/ summētais darba laiks Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz e-pastu darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500. Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-02 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri