Valmieras Ziņas

Atbild iedzīvotāji: Kuras vietas Valmierā vajadzētu sakopt pavasara talkās

Valmierā ir sācies pavasara sakopšanas talku mēnesis. Portāls “Valmieras ziņas” devās pilsētas ielās, lai noskaidrotu iedzīvotāju domas par Valmieras vietām, kurām talkotājiem vajadzētu pievērst īpašu uzmanību.

aldis“Viss ir vairāk vai mazāk sakopts. Varbūt apkārtnē pie Memoriāla vajadzētu sarīkot talku. Arī pie Valterkalniņa un Rātsupītes,” uzskata Aldis.

 

 

 

Savukārt Marita domā, ka sakopšana nepieciešama zem galvenā tilta un tā apkārtnē.marita

 

 

 

 

 

aivisAivis, dodoties skriet, ievērojis, ka sakopšana nepieciešama teritorijā no J.Daliņa stadiona līdz Vanšu tiltam: “Tas ir kaitinoši, jo tur ir atkritumu urnas, bet vienalga ceļmalās mētājas atkritumi.”

 

 

 

Valmieras iedzīvotāja Vija pastāstīja, ka talku laikā vajadzētu sakopt apkārtni pie Pārgaujasvija ģimnāzijas: “Tur grāvītis tāds aizaudzis, krūmu daudz.”

 

 

 

 

antoninaToties Antoņina norādīja, ka talkot vajadzētu pie Valmieras Kultūras centra, tirgus laukuma un Pārgaujas aptiekas.

 

 

 

Vaicāti par iespējamām metodēm, ar kuru palīdzību varētu cīnīties pret piegružotājiem, Valmieras iedzīvotāji minēja tādas iespējas, kā novērošanas video kameru uzstādīšana vietās, kur visbiežāk piedrazo, papildus atkritumu urnu izvietošanu un biežāku talku rīkošanu.

Vairākkārt aptaujātie minēja arī kaimiņvalstu piemēru: gan Lietuvā, gan Igaunijā uzstādīti automāti, kuros var nodot tukšās pudeles un saņemt naudu. Tas cilvēkus mudinot savākt tukšo taru, nevis to atstāt kur pagadās.

Pavasara talku sakopšanas mēnesis Valmierā noslēgsies ar Lielo talku 23.aprīlī.

Arī jūs varat paust viedokli, kādas teritorijas jūsu dzīvesvietas apkārtnē vajadzētu sakopt, komentējot šo rakstu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

"Valmieras piens", AS ir Food Union grupas uzņēmums un viens no vadošajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. Aicinām pievienoties komandai fasēšanas operatoru (-i). Darba pienākumi Sagatavot taru produkcijas iepildīšanai Pildīt produktu tarā, ievērojot svēršanas precizitāti Sekot fasēšanas iekārtas izmantošanai Veikt sanitārās apstrādes programmu Piedalīties gatavās produkcijas nosūtīšanas procesā Pārvietot smagumus līdz 25 kg Prasības kandidātiem Vidējā vai vidējā speciālā izglītība Vēlama darba pieredze pārtikas ražošanas uzņēmumā Derīga sanitārā grāmatiņa Iespēja strādāt maiņu darbu Mēs piedāvājam Dinamisku un atbildīgu darbu starptautiskā kompānijā Iespēju attīstīties un pilnveidoties profesionāli Sociālās garantijas Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu Papildu informācija: iesniegt CV un pieteikuma vēstuli līdz š.g. 24. janvārim uz e-pasta adresi: sannija.novika@foodunion.com. Sazināsimies ar kandidātiem , kuri atbilst norādītām prasībām . Darba uzsākšana nekavējoties. Profesija: KOMPLEKTĒTĀJS (IESAIŅOTĀJS) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-01-24 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri